יהודים, תטעו עץ – שנוכל לתלות אתכם

ארגון ניאו נאצי בתגובה למכתב פנייה לגיוס תרומות לנטיעת עצים של קק"ל בארץ ישראל : "תטעו עצים כדי שנוכל לתלות אתכם היהודים עליהם" עם חותמת צלב הקרס של היטלר

ניאו נאצים
ניאו נאצים
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

"אנחנו מאחלים שתשתלו הרבה עצים כדי שיהיה מקום לתלות את כל היהודים". כך נכתב במכתב מ-1978 שקיבל חנוך זיגמונד טיטמן. כיו"ר ארגון הגג של קהילות יוצאי מרכז אירופה הוא שלח מכתב שהיה מיועד עבור קהילות יהודיות בחו"ל במטרה לגייס תרומות של עצים לקרן הקיימת לישראל לטובת שתילה ברחבי ארץ ישראל, אך המכתב הגיע לארגון ניאו-נאצי בארה״ב וזכה לתגובה יוצאת דופן. מכתב התשובה ששלחו הניאו-נאצים האמריקאים לא השאיר מקום לדמיון באשר לעמדתם בנוגע ליהודים בארץ ישראל ובכלל: "אנחנו מאחלים שתשתלו הרבה עצים כדי שיהיה מקום לתלות את כל היהודים". את המכתב הזה העביר לידי קק"ל לראשונה נכדו של טיטמן, אבי עמיר.

הנאו-נאצים לא הסתפקו ברצון לתלות יהודים ופירטו במכתבם: "יהודי, הגיע לאוזננו שאתה ועוד שקרנים מקצועיים כמוך רוצים לנטוע בהרי ירושלים יער לזכר חברי הגזע שלך שכביכול נרצחו על ידינו. אנחנו לא רוצים להיכנס לשקרים שאתה ושאר הפושעים מפזרים, ובקרוב נוציא במכות את כל האמת מחבריך לגזע שעוד חיים במערב גרמניה. אנו ממליצים לכם לנטוע יער מספיק גדול – שכשנסיים לעשות סדר במערב גרמניה, אנו נבוא לבקר אתכם ונתלה אתכם".

יו"ר קק"ל, דניאל עטר, שנחשף למכתב אמר כי ״לצערנו רק השבוע נחשפנו שוב לעובדה כי מאז שנכתב המכתב הזה, לפני כ-70 שנה, האנטישמיות עדיין קיימת ואף מצליחה לרצוח יהודים. כאז כך גם היום – התשובה לאנטישמיות היא המשך חיזוקה ופיתוחה של מדינת ישראל. קק״ל פועלת הן לחיזוק המדינה והן לעידוד העלייה, והאנטישמיות הנמשכת מחייבת אותנו לפעול בנחישות ולעשות אפילו עוד יותר על מנת לעודד עוד עליה לישראל. התשובה המוחצת למכתבם של הפעילים הניאו-נאצים היא מיליוני היהודים החיים כיום במדינה יהודית משגשגת ומצליחה ".

תגובה אחת
  1. אנטישמים יקרים, צר לי לאכזב אתכם,בדרך כלל זה עובד אחרת, אתם נוטעים עץ, ולבסוף נתלים עליו. אם אתם לא מאמינים, תשאלו את המן.

השארת תגובה