הח"כ הנבחר: "הכרח דמוקרטי לסגור"

"זהו הכרח דמוקרטי לסגור את מכינת עלי מיד, להעמיד את מוריה לדין בגין הסתה לגזענות, לא לאפשר לבכיר בניה רפי פרץ לשמש כשר, ודאי שלא כשר חינוך"

המכינה בעלי
המכינה בעלי
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

נראה כי הכנסת הקרובה עומדת להיות מעניינת ולא רק נושאי הליב"ה שיעמדו לפתחה. כבר עכשיו ברור כי האמוציונליות שליוותה את הכנסת היוצאת בכל הקשור לניציות בין הח"כים מהקצוות השונים של הקשת הפוליטית, במזנון ובמסדרונות הכנסת, שעוררו לא מעט ענין וסערות למכביר, תהיה מנת חלקה גם של הכנסת הנוכחית.

היום היה זה ח"כ הנכנס עופר כסיף (חד"ש – תע"ל) שהגיב לדבריו שיוחסו לאחד מרבני מכינת עלי ושהוצאו מהקשרם, על תורת הגזע וקרא לסגור את המכינה.

"יומיים לפני יום הזיכרון לשואה יצא הוידאו המחריד החושף את "גדולי הדור": הבחורים הטובים של מכינת עלי בשטחים הכבושים מעלים על נס תורת גזע ברורה ומובהקת עד כדי גילוי הבנה להיטלר ולחבר פושעיו הרצחניים". אמר כסיף.

הוא האשים, כי "תורת הגזע המבעיתה הזו, שאחד ממוביליה מתעתד להיות שר החינוך הבא של מדינת ישראל ואחר זוכה לחיבוק חם מראש הממשלה, לא צמחה בחלל ריק: היא מעוגנת בתורתו של הרב קוק והפכה לזרם מרכזי תחת הכיבוש הקולוניאליסטי המתמשך לו ניתנת הצדקה לא פעם בהסתמך על "נחיתותו" של הערבי לעומת היהודי".

"זהו הכרח דמוקרטי לסגור את מכינת עלי מיד, להעמיד את מוריה לדין בגין הסתה לגזענות, לא לאפשר לבכיר בניה רפי פרץ לשמש כשר, ודאי שלא כשר חינוך, ובעיקר: לשים קץ לכיבוש ההופך את ישראל לחברה בה שולט שיח גזעני מפלצתי".

השארת תגובה