הכנסת: "שיתוף פעולה בין קואליציה לאופוזיציה"

לאחר שיו"ר הכנסת ח"כ יולי יואל אדלשטיין כינס אתמול את נציגי הסיעות הנבחרות להתייעצות לקראת הקמת ועדה מסדרת לכנסת ה-21. הוועדה צפויה להתכנס הערב לאחר השבעת הח"כים

מליאת הכנסת
מליאת הכנסת
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

לאחר שיו"ר הכנסת ח"כ יולי יואל אדלשטיין כינס אתמול את נציגי הסיעות הנבחרות להתייעצות לקראת הקמת ועדה מסדרת לכנסת ה-21. הוועדה צפויה להתכנס הערב לאחר השבעת חברי הכנסת.

בישיבת נציגי הסיעות סוכם שהתכנסה אתמול (שני) הוחלט, כי לאחר השבעת חברי הכנסת היום אחר הצהריים, תצביע מליאת הכנסת ותאשר את הקמת הוועדה המסדרת.

בין שלל ההחלטות שהתקבלו נקבע כי הוועדה המסדרת תמנה 25 חברי כנסת כאשר יהיו בה חברים כל 11 סיעות הבית על פי מפתח של נציג אחד לכל חמשה חברי כנסת. שבעה לליכוד ושבעה לכחול לבן, שניים לש"ס ושניים ליהדות התורה, ונציג אחד לכל סיעה מייתר הסיעות הנבחרות, ישראל ביתנו, איחוד מפלגות הימין, כולנו, העבודה, רע"מ-בל"ד, חד"ש-תע"ל, מרצ. בראשות הוועדה יעמוד חבר הכנסת מיקי זוהר מהליכוד.

על סדר יומה של הוועדה המסדרת מונחים הנושאים הבאים: הקמת ועדות זמניות, ועדת חוץ וביטחון וכן ועדת כספים. בנוסף, הוועדה תדון בהצעה לבחור שני סגנים ליו"ר הכנסת ולקבוע את ימי הדיונים במליאת הכנסת.

מסתמן כי מליאת הכנסת תחל את דיוניה הסדירים ביום שני ח' באייר תשע"ט ה-13 למאי 2019.

ח"כ מיקי זוהר אמר כי המטרה בכינוס הוועדה הערב, היא מתוך מטרה לייצר הסכמות בין הקואליציה לאופוזיציה "בכוונתי להניע את עבודת הכנסת ה-21 בצורה יעילה ומיטבית למען אזרחי מדינת ישראל". אמר זוהר.

השארת תגובה