בן גביר: "בקרוב אצהיר אמונים למדינת ישראל"

עו"ד איתמר בן גביר משוכנע כי במסגרת הסכמי האיחוד עם 'איחוד מפלגות הימין' יחוקק עם כינון הממשלה החדשה החוק הנורבגי המורחב מה שיאפשר לו לכהן כח"כ מן המנין

בן גביר בכנסת
בן גביר בכנסת
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

עו"ד איתמר בן גביר מועמד מספר 7 ב'איחוד מפלגות הימין' מתייחס לפגישת נציגי המפלגה עם צוות המו"מ של הליכוד ואומר, כי הוא משוכנע שההסכם שנחתם עם 'עצמה יהודית' לפני הבחירות יקויים במלואו וכי בקרוב יישבע אמונים למדינת ישראל ולחוקיה.

בשיחה עם ערוץ 7 הוא אומר, "אני מקווה שזה יקרה בקרוב מאוד ואני אצהיר אמונים למדינת ישראל ולחוקי מדינת ישראל, אני מקווה ומאמין שזה יהיה כמה שיותר מהר. לדבריו, "אנחנו לא מדברים רק על חקיקת החוק הנורבגי המורחב, אלא גם על ראשות ועדת חוקה אם נהיה בקואליציה או בוועדה למינוי שופטים במקרה שדרכנו תהיה לאופוזיציה".

בן גביר הביע תקווה כי ראש הממשלה יעמוד בהתחייבויותיו כפי שהצהיר במהלך מאמציו להביא לאיחוד מפלגות הימין לפני הבחירות.

בענין השיח הנסוב סביב חלוקת התיקים הוא ממליץ להתאזר בסבלנות, "אני ממליץ להתאזר בסבלנות. ידידי ח"כ בצלאל סמוטריץ' חוץ מזה שהוא היה ח"כ מאוד מאוד מוצלח אין לי ספק שהוא יהיה שר מאוד מוצלח. הוא גם יודע היטב לנהל משא ומתן ואני מקווה ומאמין שהוא יביא את ההישגים הכי גדולים. צריך לזכור שבסופו של דבר מערכת הבחירות הזאת נסובה על עניין מערכת המשפט ועל השינויים הכל כך נדרשים במערכת המשפט".

השארת תגובה