גנץ: ניאבק בניסיון נתניהו לבנות 'מבצר'

הח"כ לעתיד ב'כחול לבן' רם בן ברק מבטיח, נ"צליח למנוע כמה מהקטסטרופות שהקואליציה מתכננת לנו. אתם תשמעו את בני גנץ בקרוב מאוד, תראו אופוזיציה מאורגנת ולוחמת היטב"

בני גנץ
בני גנץ
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

יו"ר מפלגת 'כחול לבן' בני גנץ תוקף את המו"מ הקואליציוני בין הליכוד ל'איחוד מפלגות הימין' בצל חשיפת מסמך סמוטריץ' שפורסם בכלי התקשורת ומבטיח 'אופוזיציה לוחמת שתפתיע'.

את הממשלה המסתמנת מגדיר גנץ כ"ממשלה שכל מטרתה היא חסינות לנתניהו". לדבריו, "העסקת נתן אשל בניגוד לכל נורמה, ניסיון לדחיית השימוע, מכירת ערכי היסוד של הדמוקרטיה. כמה עצוב וכמה לא מפתיע".

גנץ מבטיח, כי "מפלגת 'כחול לבן' תוביל את המאבק נגד הניסיון של ראש הממשלה לקנות לו קואליציה של מבצר משפטי. לא ניתן לזה לקרות".

הבוקר היה זה המשנה לראש המוסד לשעבר וחבר הכנסת לעתיד מטעם "כחול לבן", רם בן ברק, שהתייחס בראיון לגל"צ למשא ומתן הקואליציוני ואמר, "אני מקווה שנצליח למנוע כמה מהקטסטרופות שהקואליציה מתכננת לנו. אתם תשמעו את בני גנץ בקרוב מאוד, תראו אופוזיציה מאורגנת ולוחמת היטב, כזאתי שתצליח להגיע להישגים אל מול הקואליציה הקיצונית שמתכננת להפוך את מדינת ישראל למשהו שהיא לא הייתה עד היום. גם מי שהצביע ימין לא חשב שהוא יקבל קואליציה כזו".

השארת תגובה