חכי"ם מ'כחול לבן' בעד סיפוח ובעד נתניהו

הח"כים הנבחרים האוזר והנדל, מקורבי נתניהו לשעבר מתבטאים בעד תכנית הסיפוח של ראש הממשלה בניגוד לעמדת רבים במפלגת 'כחול לבן'

עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

האם חברי כנסת ב'כחול לבן' כבר סוללים את דרכם לממשלת נתניהו?

אם לשפוט על פי התבטאויות מספר חברי כנסת מהימים האחרונים נראה שכן. חבר הכנסת יועז הנדל ממפלגת 'תלם' של בוגי יעלון התבטא הבוקר על החלת הריבונות האמריקנית ברמת הגולן ועל דברי ראש הממשלה כי יהודה ושומרון יסופחו אף הם לשטחה של מדינת ישראל ואומר, "אשמח לראות את נתניהו מקיים מדיניות שונה ממה שעשה עד היום. אני מתנגד לצעדים חד צדדיים באופן עקרוני אבל גוש עציון ואריאל, היו צריכות להיות אתמול חלק ממדינת ישראל".

כזכור, היה זה יו"ר יש עתיד יאיר לפיד שהתבטא בענין סיפוח יו"ש במהלך כהונתו כחבר הממשלה כשהתריע על פרישה מהממשלה.

אתמול צוטט ב'מעריב' עמיתו של הנדל צביקה האוזר לשעבר מזכיר הממשלה וכיום ח"כ נבחר במפלגת 'כחול לבן' גם הוא ממפלגתו של יעלון כשהוא מתייחס להצהרת ראש הממשלה לפיה יונצח שמו של הנשיא טראמפ ע"ש אחד היישובים ברמת הגולן ואמר, "אין ספק שרה״מ ומשפחתו מתרשמים עד כמה הגולן יפה בעונה זו. נקווה שרה״מ מבחין עד כמה ההתיישבות בגולן דלילה. 25 אלף מתיישבים אחרי 50 שנות שליטה אינם מקבעים מציאות בלתי הפיכה בשטח. הכרת טראמפ בגולן ישראלי חייבת להתניע תכנית לאומית להכפלת ההתיישבות בגולן כחלק מסדר יום של הממשלה החדשה".

השארת תגובה