פרקליטי נתניהו: נפנה לבג"ץ נגד מנדלבליט

דיווח: פרקליטי רה"מ טרם אספו את החומרים מהפרקליטות שכן לא קיבלו מנתניהו את שכר הטרחה שלהם על עבודתם עד כה

אביחי מנדלבליט
אביחי מנדלבליט
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

כשבועיים חלפו מאז הבחירות ופרקליטי ראש הממשלה כך נראה אינם ממהרים לחזור לשגרת העבודה בטיפול בשלושת תיקי ראש הממשלה.

כזכור, כחודש לפני הבחירות פרסם היועמ"ש את עיקרי החשדות נגד נתניהו כאשר נקבע כי מיד לאחר הבחירות ימסרו חומרי החקירה על ידי הפרקליטות לידי פרקליטי ראש הממשלה על מנת שיוכלו להתארגן כראוי לקראת השימוע שנקבע לעוד כשלושה חודשים. אלא שפרקליטי נתניהו טרם אספו את החומרים לידיהם.

הסיבה הרשמית, ראש הממשלה טרם הסדיר עמם את העניין הכספי ואת שכר הטרחה שהוא חייב להם.

במקביל, דורשים הפרקליטים מהיועמ"ש לדחות את מועד השימוע לראש הממשלה בכמה חודשים נוספים לאחר שלטענתם, אין זה הגיוני שראש הממשלה המתמודד עם שלושה תיקים הניצבים מולו, יקבל פרק זמן להתארגן לשימוע בדומה למעורבים ביתר הפרשיות החשודים בתיק אחד בלבד.

על פי הדיווח, שוקלים פרקליטי רה"מ לפנות לבג"ץ או לוותר על השימוע לקראת ההחלטה על הגשת כתב אישום באופן סופי, אם היועץ המשפטי מנדלבליט יסרב לדחות את השימוע בכמה חודשים.

הפרקליטים אף אישרו את הפרסום אמש ב"מהדורה המרכזית" ולפיו הם לא אוספים את חומרי החקירה. לאחר שנתניהו לא מעביר להם את התשלום על עבודתם.

על פי הדיווח ה'החדשות', הרי שבניגוד לפרסום על הכוונה לוותר על השימוע על מנת שלא לחשוף את הקלפים שברשותם, צוות ההגנה של נתניהו דווקא סבור כי אסור לוותר על השימוע ושצריך בהחלט לקיים אותו. עם זאת, אם היועמ"ש יתעקש לקיים אותו במועד המקורי ב-10 ביולי ולא ידחה אותו בכמה חודשים הם מתכוונים לפנות לבג"ץ או לוותר עליו.

לאחר שיוסדר עניין המימון והפרקליטים יקבלו את שכר הטרחה שלהם, הם יבקשו ממנדלבליט לדחות את השימוע בכמה חודשים עד חצי שנה. לטענתם, לא ייתכן שלחשודים אחרים בפרשות השונות שנדרשים להתמודד עם תיק אחד בלבד העמידו שלושה חודשים, ולראש הממשלה החשוד בשלושת התיקים קצבו את אותו הזמן.

9 תגובות
 1. עוד סוס טרויאני אחד…

 2. עוד הצגה כאילו מתנהל מאבק בן רוה"מ ליועמ"ש !!!!
  עובד ביסודיות על פסיכולוגיית ההמונים.
  סחבת ,משיכת זמן והכל נשכח…
  שלא להזכיר שהדרך הזו שהתווה מקובלת
  על בוחריו !!!
  אין דוגמה טובה מזו להשחתה וללא קשר לכל פשעיו האחרים, רק על כך חייב שיןעמד לדין וישלם את המחיר !!!!
  מתי נתעורר ונפסיק זאת !!!

 3. מנדלבליט מחזקים את ידיך ואת רוחך.
  מנה לביבי מייד סנגור ציבורי.

 4. מה עלה בגורל תגובתי ?

 5. מנדלבליט , היה חזק מול כוחות הרשע.
  הקמצן הכרוני אינו מעביר שכר טרחה לעורכי הדין – שקל הם לא יראו ממנו. זה בטוח

 6. מנה פרקליט מהסנגוריה הציבורית לכל תיק .תן להם את הזמן שלושה חודשים ו10 ביולי או שימוע או הליכה ישירות למשפט .וגמור את הסאגה הזו לטובת עם ישראל .מנדלבליט גלה מנהיגות וסיים את ההצגה הבלתי נגמרת הזו

 7. נתניהו מושך ומושך את הזמן כפי שעשה דרעי בזמנו. אחר כך בא בטענות שהשאירו לו זמן קצר מידי להתארגן לשימוע. הכל הצגות. אכן חייבת היועמ"ש למנות לנתניהו סנגור ציבורי ומייד!

 8. הם לא אוספים כי הם רוצים דחייה ולא כי לא קיבלו תשלום הנוכחות של עורכי הדין ידוע משחקים עם החוק . לא קיבלתם תשלום סתמו את הפה בכלל אל תבקשו דחייה ואל תאספו חומרים נוהגים העבריינים הם ומרשם הגנב המושחת הנוכל העלוב .

 9. זעקת הקוזק העשוק

השארת תגובה