הרכב הפוגע אותר – מצוד אחר הנהג

ילד בן 11 נפצע אמש באורח אנוש בתאונת 'פגע וברח' בירושלים. בשעת ליל אותר הרכב הפוגע באיזור 'גבעת זאב' אולם הנהג שאיננו בעל הרכב טרם אותר – התפללו לרפואת: בנימין בן שושנה רייזל

תאונה בירושלים
תאונה בירושלים
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

המשטרה ממשיכה בחיפושים אחר הנהג שדרס ופצע אתמול באורח אנוש ילד בן 11 בירושלים – ונמלט מהמקום. הרכב ננטש ואותר אתמול באזור גבעת זאב, הסמוכה לירושלים.

לא מדובר ברכב גנוב, אך החשוד הוא לא הבעלים של הרכב – ההערכה היא כי הנהג קיבל אישור לנהוג ברכב. החשוד בשנות ה-20 לחייו נמלט, נטש את הרכב וטרם אותר.

תאונת הדרכים אירעה אתמול בשדרות גולדה מאיר בירושלים. צוות מד"א העניק לילד טיפול רפואי ופינה אותו לבית החולים שערי צדק שבעיר תוך כדי פעולות החייאה. מבית החולים שערי צדק נמסר הבוקר כי מצבו של הילד מוסיף להיות אנוש. הוא מורדם ומונשם ביחידה לטיפול נמרץ ילדים.

אלי פולק סגן נשיא איחוד הצלה שטיפל בפצוע מסר: "כאשר הגעתי למקום יחד עם חובשים נוספים של איחוד הצלה מצאתי ילד כבן 6 ללא דופק ונשימה לאחר שנפגע מרכב. התחלנו בפעולות החייאה מתקדמות ובהמשך הוא פונה תוך כדי החייאה לבית החולים".

חובש רפואת חירום במד"א, דניאל דובינקי, אמר כי "מדובר באירוע קשה מאוד".

נתן, שהיה עד לתאונה, סיפר: "הייתי ליד המעבר חציה וראיתי שם את הילד שנפגע שהיה עם אח שלו. הוא התחיל לרוץ במעבר חציה ואז עבר שם בדיוק רכב על איזה 100 קמ"ש ודרס אותו. הוא העיף אותו לפחות עשרה מטרים והיה בום גדול".

הוא הוסיף: "ישר רצתי לשם לבדוק מה קרה. הנהג עצר לאיזה שתי שניות ואחרי זה ברח. אני חושב שהיה אור ירוק להולכי הרגל כי כל הרכבים עצרו חוץ ממנו. הזמנו אמבולנס ומשטרה. ניסיתי לצלם את המספר רישוי של הרכב אבל ישר הוא ברח. חשבנו בהתחלה שאולי זה בכלל פיגוע כי הוא ברח". לדבריו, אחיו של הילד החל לבכות ולצרוח ואז ישר כנראה ברח לביתו כדי להודיע למשפחה.

השארת תגובה