בית המלון יפצה את האורחת ב-140 אלף ש"ח

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

חופשה בבית מלון הפכה לסיוט, כאשר דלת הזכוכית של המקלחון התנפצה ושברים פגעו ברגלה של האורחת. בהסכם פשרה שהושג לאחרונה תפוצה האשה בכ-140 אלף שקל כולל הוצאות משפט ועורכי הדין.

התביעה הוגשה לבית משפט השלום בת"א באמצעות עוה"ד כרמי בוסתנאי וואסים עומר ממשרד בוסתנאי ושות', נגד מלון חוף נחשולים, חברת הביטוח שביטחה את המקום וחברת "מקלחונט בע"מ", שהרכיבה את המקלחון בבית המלון.

המקרה אירע לפני כחמש שנים, כאשר האישה כבת 30 התאחרה עם בן זוגה במלון חוף נחשולים. לדבריה, בעת שהייתה בחדר הרחצה "ניתקה ממקומה לפתע דלת הזכוכית הכבדה של מקלחון הרחצה, התנפצה ושבריה פגעו בתובעת בעיקר ברגלה הימנית וגרמו לה לחתכים עמוקים".

האישה פונתה בדחיפות לחדר המיון של בית החולים איכילוב בת"א, שם אבחנו הרופאים כי היא סובלת מחתך עמוק בכף רגל ימין. הרופאים עשו לה חיטוי באזור כף הרגל ובוצעה תפירה של הפצע. בתום סדרת בדיקות וטיפולים, שוחררה התובעת למעקב רפואי.

לטענת התביעה, כתוצאה מהפגיעה היא סובלת מכאבים קשים בכף הרגל, עם רגישות רבה בצלקת שברגל וכן תחושה של רדימות באצבעות הרגלים. כמו כן, היא מתקשה בעמידה ובהליכה ממושכת ומאמצים, מתקשה בעבודתה ומתקשה מאד בנעילת נעליים סגורות.

בחוות דעת שצורפה לתביעה קובע מומחה רפואי, כי מצא אצל האישה "פגיעה תפקודית ניכרת בכף רגל ימין, יחד עם פגיעה עצבית תחושתית וכאבים קשים. כמו כן בנוסף, צלקת מאוד רגישה". המומחה קבע לה 100 אחוזי נכות זמניים לחודשיים ולאחריהן עוד 50% נכות לתקופה דומה ולבסוף 19% נכות לצמיתות.
בהסכם פשרה שקיבל תוקף של פסק דין הסכימו הנתבעים לשלם 141,200 שקל מבלי להודות באחריות.

השארת תגובה