אירועי פסח: נערכים לקליטת האלפים

כמידי שנה, גם בחול המועד פסח תקיים עיריית אלעד שורת אירועי תרבות לכלל התושבים • בימים האחרונים התקיים סיור בשטח הפארק העירוני, כדי לבחון את המצב ולראות האם יש צורך בשיפור ותיקון תקלות

אירועי פסח - אירועי בין הזמנים בפארק העירוני
אירועי פסח - אירועי בין הזמנים בפארק העירוני
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

עיריית אלעד נערכת לקליטת אלפי תושבים וילדיהם, שיגיעו להפנינג הענק שיתקיים בפארק אלעד, ברחוב אבן גבירול. הפעילות תתקיים על ידי מחלקת התרבות העירונית ומרכז קהילתי אלעד, בחול המועד פסח, בימים שני, שלישי ורביעי בחול המועד, י"ז-י"ט ניסן בין השעות 16:00-23:00.

בשבועות האחרונים נערכו בלשכת ראש העיר ישראל פרוש מספר ישיבות היערכות של כלל הגורמים הקשורים להפעלת אירועים אלה והשמירה על בטיחות, כמו משטרה, קציני בטיחות וגורמי רפואה.

בין השאר גם התקיימו סיורים בשטח הפארק עצמו, כדי לבחון את המצב ולראות האם יש צורך בשיפור ותיקון תקלות, כאשר גם השנה הביעו גורמי המשטרה והאבטחה את שביעות רצונם מההיערכות המוקדמת. "אנחנו רואים ארגון אירועים בסדר מופתי, כשבכל פעם ההיערכות מתמקצעת יותר ורמת הבטיחות לטובת אלפי המשתתפים עולה ועולה. זה דבר חשוב וזה חלק חשוב מהבטחת הצלחת האירועים", אמרו.

במסגרת הפעילות, יובאו השנה מגוון רחב מאוד של מתקני מתנפחים, מתקנים אתגריים ומתקנים חשמליים לבני נוער ולילדים וכמיטב המסורת, מידי ערב תתקיים ההצגה המרכזית בבמה, כאשר ביום שני יוצג המחזמר הענק 'המלך שלמה' של עופר הלוי. ביום שלישי מופעי קסמים ולוליינים וביום רביעי תתקיים ההצגה החינוכית 'הרשלה'.

במקום יהיו גם מתקני משחקים ושטחים נרחבים למשחק ושהיה, זאת לצד גן החי הפעיל בסמוך וללא עלות כניסה. בעירייה מדגישים כי על פי הוראות הרבנים, במתקני המתנפחים תבוצע הפרדה מוחלטת וכן במהלך ההצגות הישיבה תהיה נפרדת, כאשר עובדים שנשכרו לכך יפקחו על שמירת גדרי הצניעות.

בעקבות שיתוף פעולה עם האגף לשירותים חברתיים ומרכז מוסדות חינוך, הורה ראש העיר להקצות מספר שעות באחד הימים, לכניסה חינם עבור משפחות החינוך המיוחד בעיר, כדי להקל על הילדים את ההנאה מפארק שלם שיעמוד לרשותם באותן שעות.

ראש העיר ישראל פרוש אומר, כי "כמיטב המסורת, גם השנה נקיים אי"ה את אירועי החג המרכזיים בצורה טובה ואיכותית, כאשר מפעם לפעם אנחנו לומדים ומשפרים את החוויה לכלל התושבים. המאמצים הרבים שאנחנו משקיעים באירועים, הופכים את אירועי התרבות בעיר לאירועים המרכזיים של כלל הציבור החרדי".

 

השארת תגובה