אמריקן אקספרס נבחרה לטפל בתיירים

חברת אמריקן אקספרס גלובל ביזנס טרוול ישראל נבחרה על ידי אמריקן אקספרס גלובל ביזנס טרוול העולמית כנציגה רשמית לטיפול במגוון שירותי קרקע לתיירות נכנסת

אמריקן אקספרס
אמריקן אקספרס
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

חברת אמריקן אקספרס גלובל ביזנס טרוול ישראל נבחרה על ידי אמריקן אקספרס גלובל ביזנס טרוול העולמית כנציגה רשמית מטעמה לטיפול במגוון שירותי הקרקע לתיירות נכנסת.

הבחירה נעשתה באמצעות מכרז שבמהלכו נבדקו היכולות, תהליכי העבודה והניסיון של המועמדים בתחומי ה DMC – Destination Management Companies.

משמעות זכייתה של אמריקן אקספרס גלובל ביזנס טרוול ישראל במכרז הינה שהנציגות בישראל תהיה הבחירה הטבעית עבור כל סניפי אמריקן אקספרס גלובל ביזנס טרוול בעולם, להמשך טיפול בקבוצות אשר מגיעות לישראל מטעמן וזקוקות לניהול צרכי השהייה שלהם.

תפקידיה של אמריקן אקספרס גלובל ביזנס טרוול ישראל כוללים בין היתר: טיפול בכל סוגי הקבוצות מכל הגדלים, תוך כדי עמידה בסטנדרטים גבוהים של זמני מענה, שירות ודווח אשר הוגדרו בקפידה על ידי הנהלת אמריקן אקספרס העולמית כדי להבטיח מצוינות ואחידות בשירות.

ג'יל פרץ, מנכ"ל אמריקן אקספרס גלובל ביזנס טרוול ישראל מסר: "צוות ה DMC שלנו מיומן לתת מענה תחרותי וגמיש המותאם לצרכי הלקוח במגוון תחומים כגון: כנסים מקצועיים, כנסי עובדים, אירועי ספורט, תיירות אתנית, פעילויות גיבוש, בידור ועוד, ומחויב ליצירת חוויה ישראלית ייחודית. הבחירה של אמריקן אקספרס גלובל ביזנס טרוול בישראל הינה הוכחה כי הצוות בארץ הינו מקצועי ונותן השירות הטוב ביותר שאפשר לבקש."

חברת אמריקן אקספרס גלובל ביזנס טרוול ישראל מטפלת בנסיעותיהם של כ- 1000 לקוחות עסקיים גלובליים ומקומיים כשהיקף המכירות השנתי שלה עומד על קרוב למיליארד ₪.

החברה מנהלת את תיקי הנסיעות לחו"ל ועורכת כנסים ואירועים בארץ ובחו"ל ללקוחותיה תוך שקיפות מליאה, אמינות ורגולצייה.

חברת אמריקן אקספרס היא חברת הנסיעות היחידה בישראל שמתנהלת עפ"י תקנים של חברה ציבורית והחברה היחידה בישראל עם פתרונות לתקני אבטחה ופרטיות בסטנדרטים בינלאומיים- תיירות המתממשקת עם טכנולוגיה.

החברה נותנת שירות ברמה בינלאומית ומובילה במספר הפירמות הגלובליות המיוצגות בישראל.

השארת תגובה