פרשת המעונות: "שרה נתניהו דחתה הצעה לגישור"

סנגורה של הגב' נתניהו הגיע להסכמות עם נציגי הפרקליטות על אופי העבירות, אך לא על הפיצוי הכספי: "על הפרקליטות לפצות את נתניהו". הפרקליטות: "הליך הגישור עודנו מתנהל"

מעון ראש הממשלה
מעון ראש הממשלה
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בעוד המשא ומתן בהליך הגישור בעניין תיק המעונות בה חשודה אשת ראש הממשלה הגב' שרה נתניהו מתנהל, מתברר, כי זו דחתה הצעת פשרה שהוגשה מטעם נציגי הפרקליטות, לסגירת התיק.

בפגישה בין נציגי הפרקליטות לסנגורה של נתניהו, עו"ד יוסי כהן, הגיעו הצדדים להסכמות על הרשעה בעבירת ניצול, ללא מרמה, במקום שורה של סעיפים מחמירים יותר בהם מרמה בנסיבות מחמירות, הפרת אמונים והצגת מצגי שוא. זוהי הרשעה על גבול הפלילי, במתחם נמוך בהרבה ממה שדרשה הפרקליטות תחילה.

סלע המחלוקת נסוב על הפיצוי הכספי. גם כאן הפרקליטות ירדה מדרישתה הראשונית להחזר בסך 350 אלף שקלים. הצדדים הסכימו על פיצוי סמלי, אך לא על הסכום המדויק של פיצוי כזה.

על פי הדיווח ב'ישראל היום', בכוונת עו"ד כהן לדרוש כי הפרקליטות היא זו שתפצה את שרה נתניהו על עינוי הדין, אי בדיקת פרטים והעלמת ראיות, שלטענתם נעשו על ידי הפרקליטות. בין היתר מדובר על 40 אלף שקלים שהוכנסו לסכום המקורי של ה־350 אלף שקלים שהתבררו כארוחות מדיניות, כשרוב הסכום הנותר מיוחס להזמנות שביצע אב הבית לשעבר ועד המדינה בתיק מני נפתלי, ומקצתו עובדים אחרים.

6 תגובות
  1. מתי יאשפזו את המטורפת הזאת?? שאוספת בקבוקים. קמצנית חולנית פסיכופטית (בעלה משלים אותה). חולת נפש שצורחת, באופן שמזכיר, את הציפורים של היצ'קוק, על מנהל
    יחסי הציבור, על שלא ציינו את תוארה. לא זזה מ"מ מהפודיום בצורה חולנית כשביבי נואם את נאום הניצחון. איפה ראינו הפרעה נפשית. קבלי מכות חשמל עד שתתאזני, ואולי תוותרי לביבי על הסודות שבגללם הוא נשאר עם מופרעת כמוך.
    אין לך מה להתביייש. את חולת נפש, כמו עשרות אלפים בארץ ומיליונים רבים בעולם.

  2. אלוהין

  3. ויקשיח ה' את לב פרעה

  4. אין כלום כי לא היה כלום. הזבל והרפש בהתגלמותו.

  5. העורך דין של הגברת מבקש פיצוי מהמדינה לגברת

  6. נו באמת, די לפארסה הזאת. נתניהו עושה צחוק מהמדינה, מהפרקליטות, והפרקליטות מתנהגים כמו אשה מוכה. די!! הלכתם רחוק מדי, ויתרתם לה עוד ועוד ועכשו החצופה עוד דורשת פיצוי. קדימה, בית משפט!!! שתעמוד על דוכן העדים, שיביאו עדים שיספרו את האמת על מה שמתרחש בבית ראש הממשלה ואיך היא והוא סוחטים את כספי משלם המיסים!!!!!

השארת תגובה