אלמנים ויתומים התחדשו בנעליים לחג

אצל שר התורה
אצל שר התורה

נעלי 'אומן' בשיתוף עם עמותת 'לא אלמן ישראל' חילקו בערב החגים מאות זוגות נעליים לאלמנים ויתומים. מדובר ביזומה מבורכת של עמותת 'לא אלמן ישראל' – ארגון הגג לתמיכה באלמנים ויתומים -אותה גיבשו יחד עם יצרנית מותגי הנעליים המובילה. כל אחת ממאות המשפחות קיבלה לקראת החגים שוברי קנייה לרכישת נעלי איכות לכל המשפחה ממיטב המותגים של יצרנית נעלי 'אומן', 'סקורו איטליינו' ו'טוניקה'.

במהלך השנה האחרונה קיים ארגון 'לא אלמן ישראל' מגוון פעילויות ומיזמים לטובת משפחות של אלמנים ויתומים שמתמודדים עם שכול במשפחה. בהיותו ראשון מסוגו הנותן מענה ותמיכה לאלמנים ויתומים, מקיים הארגון חלוקות של מוצרים איכותיים לפני כל חג, כנסים ייחודיים לחיזוק ותמיכה, שבתות גיבוש משפחתיות במירון עם אש"ל מלא, קבוצות תמיכה ופרויקטים שונים לאותן משפחות. ובנוסף, מפעיל הארגון גם מוקד חירום לאלמנים, באמצעותו ניתן לקבל מענה לשאלות דחופות וליווי בשעות מצוקה. כחלק מהפעילות השוטפת, הארגון גם מפעיל מערך של מימוש זכויות המתמחה במימוש זכויות של מקרי אובדן במשפחה.

אל המיזם הנוכחי הצטרפה יצרנית נעלי המותגים מיד כששמעה על המיזם. "הבחירה בנעלי 'אומן' והמותגים הנוספים שמייצרת החברה", אומר הרב חיים מאיר פרנקל, מנכ"ל ארגון 'לא אלמן ישראל', "הייתה בחירה טבעית בשל היותה מובילה במגזר החרדי ואיכותו "מעשה ידי אומן" . מר דוד הדרי, מהנהלת יצרנית נעלי 'אומן', התגייס לפרויקט מיד כששמע עליו ונרתם כדי לסייע לכל אותן משפחות בתקופת החגים. מר הדרי דאג לכך שהחלוקה תתנהל בדרך מכובדת כדי שהמשפחות ירגישו כלקוחות מן השורה, ולא חלילה כמי שמגיעות לחלוקת חסד. השובר הקנה זכות לרכישת נעליים לכל המשפחה במגוון חנויות נבחרות בציבור החרדי כמו רשת ברוקלין, חסידיש, וברנדויין, מהן ניתן היה לבחור בין שלושת המותגים 'אומן', 'סקורו ו'טוניקה' באופן חופשי.

 

השארת תגובה