גלעד ארדן: "בימים הקרובים אחליט על המשך דרכי"

לאחר שהתאכזב מחלוקת התפקידים בליכוד שם לא קיבל את מבוקשו, התייצב גלעד ארדן בטקס חילופי התפקידים במשרד הפנים ואמר כי בימים הקרובים יחליט אם להצטרף לממשלה ■ בדבריו העביר ביקורת חריפה על העברת מנהל התכנון: "עלול לגרום אסון תכנוני"

השר גלעד ארדן
השר גלעד ארדן

גלעד ארדן, מי שהיה מבכירי הליכוד ונותר ללא תפקיד מיניסטריאלי ומחוץ לממשלה אמר היום בטקס חילופי התפקידים במשרד הפנים כי בימים הקרובים יחליט על המשך דרכו אם לממשלה ואם מחוצה לה אך הבהיר כי בכל מצב יישאר כחבר כנסת ולא יפרוש מהחיים הפוליטיים בעקבות אכזבתו מחלוקת התפקידים בליכוד. "אם יש למישהו אשליות או חלומות, אני מבהיר בצורה ברורה ביותר שאני רואה את עצמי שליח ציבור איפה שלא אהיה".

"זה לא סוד שרציתי להישאר במשרד הפנים והצעתי לצרף אליו את המשרד לביטחון פנים", הוסיף ארדן. "אין ספק שהמשרד לביטחון פנים ומשטרת ישראל סובלים ממשבר גדול מאוד. אחרי שלמדתי את הנושא חשבתי שהדבר הנכון הוא להכפיף אותם לאותו גורם מיניסטריאלי". בהמשך דבריו התייחס להעברת מנהל התכנון למשרד הפנים ואמר כי הצעד עלול לגרום נזק.

"העברת מינהל התכנון למשרד האוצר, גוף המונע משיקולים כלכליים, עלולה לגרום לאסון תכנוני ולפגוע באיכות החיים של אזרחי המדינה", כתב ארדן בדף הפייסבוק שלו. "תכנון זה לא רק כסף. תכנון זה גם איכות חיים- פארקים, חופים, מיקומים של אזורי תעשייה ומפעלים מזהמים. אני קורא לממשלה לשקול את עמדתה שנית. הסכמים קואליציוניים לא יכולים להתעלם מטובת הציבור".

"אני שליח ציבור", חתם ארדן. "השליח שלכם ואני מאמין שכל מי שעוסק בצרכי ציבור באמונה, הקב"ה ישלם את שכרו. לכם אני מבטיח, אמשיך בדרכי הציבורית באמונה גדולה. ולסיום, למרות שזהו יום מורכב עבורי, זהו קודם כל יום שמח מאוד- יום ירושלים".

השארת תגובה