החל מעיצוב ועד כדי פרקטיות: ארונות אמבטיה לבית

bathroom-2132342_1280
bathroom-2132342_1280
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

שטח האחסון בחדר הרחצה כולל במרביתו את הארונות אשר מותקנים בו. במבט ראשון, בחירת ארונות אינה נראית כמו משימה מורכבת, אך יש הרבה פרמטרים שכדאי להתייחס אליהם ולדעת אותם מראש לפני שאתם מתכוונים לרוץ אל עבר החנות הקרובה לביתכם.

בכדי לבחור ארונות אמבטיה שיתאימו לסגנון שלכם, כדאי להכין תכנית מסודרת ומאורגנת שכוללת בתוכה את המטרות והרצונות שלכם מהפריטים שאתם עומדים לרכוש, יחד עם מסגרת תקציבית שתאפשר לכם לגשת אך ורק למקומות הרלוונטיים עבורכם וכמובן התייחסות מלאה לקו העיצובי של הארונות עצמם לצד הסגנון של שאר הבית.

 היבטים שכדאי לשים לב אליהם

ראשית, לפני שאתם מכינים את התכנית לרכישת ארונות אמבטיה, הביטו על חדר הרחצה הנוכחי, ונסו להבין אלו אלמנטים בארונות הנוכחים אינם מדברים אליכם. אתם יכולים להתייחס לצבע, לסגנון, לחומרים השונים מהם עשויים הפריטים ואפילו למיקום הפיזי שלהם בחלל. סריקה מהירה שכזאת תיתן לכם יותר מושג לגבי הארונות העתידיים שאתם תרצו לרכוש ותמקד אתכם אל עבר הארונות הנחשקים ביותר בעינכם.

מדידת חלל הרחצה – לפני כל החלטה, עליכם למדוד את שטח חדר הרחצה, וכמובן את האזורים השונים בהם הארונות הולכים להיות תלויים או עומדים. זכרו שעליכם להתחשב גם בזווית הפתיחה של דלת הכניסה ושל דלתות הארונות מפני שאינכם רוצים להיתקל במצב שבזמן פתיחת דלת ארון אתם פוגעים בפריט אחר או מצמצמים משמעותית את חלל החדר.

מסגרת תקציבית – לאחר שמדדתם את החלל המיועד להתקנת הארונות ואתם יודעים בדיוק מה הגדלים שיתאימו לכם, הגדירו תקציב מסוים שבאמצעותו תרכשו את הארונות וללא חריגה. עצם הגדרת התקציב תמקד אתכם לחנויות והרשתות הרלוונטיות עבורכם ותמנע מכם להגיע למקומות שאינם במסגרת התקציבית. תוכלו לחסוך המון זמן והתהליך לא יהפוך למייאש ומייגע.

פרקטיקה – כמובן שאחד המרכיבים החשובים ביותר בארונות השונים הינו שטח האחסון והנפח שבו ניתן לשים פריטים שונים כגון מברשות שיניים, משחות למיניהן, תרופות, מגבות ועוד. עם זאת, כדאי להימנע מארונות גדולים מידי בכדי לא לתפוס יותר מידי נפח בחדר הרחצה.

סגנון עיצובי – הפן העיצובי אכן חשוב מאוד. עליכם לשים לב לשני היבטים כאשר אתם מעצבים את החדר עם ארונות אמבטיה. ראשית, בחרו עיצוב שמתכתב עם חלל הרחצה, עם האמבטיה, הכיור, הצבעים השונים. שנית, וודאו שהקו העיצובי שאותו בחרתם אכן מתקשר גם עם שאר החללים בבית. באופן כזה תוכלו ליצור רציפות בכל הנוגע לפן העיצובי במקום לקטוע אותו.

הגדרת התהליך המדויק לפרטי פרטים יחסוך לכם המון זמן ובסופו של דבר גם הוצאות מיותרות מפני שאם תרכשו ארונות שאינם מתאימים בגודלם או בסגנון העיצובי שלהם תאלצו לבצע החלפה נוספת וזה כולל שינוע ארונות חדשים, הרכבתם והחלפתם. תוכלו להיכנס לאתר האינטרנט של חברת אמבין להתרשם ממגוון ארונות אמבטיה מדהימים ולהתייעץ עם צוות המומחים שלנו.

השארת תגובה