מיזם התנדבות חדש מציע למשפחות מצוקה תיקונים ושיפוצים בחינם

Helpi – הפלטפורמה הדיגיטלית הראשונה בישראל להתנדבות חד פעמית משתדרגת ומאפשרת מעתה לבעלי מקצוע לסייע למשפחות מצוקה שזקוקות לעזרה בביתם • "טוב תודה" יאפשר לאנשים קשי יום לקבל בהתנדבות תיקונים ועבודות מקצועיות בבתיהם על ידי בעלי מקצוע מוסמכים שיתנדבו לכך

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

שיתוף פעולה יוצא דופן בין Helpi – הפלטפורמה הדיגיטלית הראשונה בישראל להתנדבות חד פעמית לבין אתר בעלי המקצוע. בעלי המקצוע שיתנדבו יזכו לעידוד מאתר "טוב תודה" בדמות פניות ופרסום חינם עבור כל התנדבות. שילוב כוחות זה מעודד את בעלי המקצוע השונים להתנדב ולהוות כוח חיובי מול גורמי הרווחה השונים בישראל.

HELPI היא פלטפורמה המאפשרת לעובדי חברות וארגונים להתנדב מתי וכמה שבא ומתאים להם, ללא התחייבות לטווח הארוך. האתר מתווך בין שני הצדדים, על מנת שהתנדבות תהיה אפשרית קלה ונגישה, וכך אלפי אזרחים יכולים לקבל את הסיוע שהם זקוקים לו.

באתר מתאפשר לאוכלוסיות רווחה מכל מגזר לקבל סיוע עבור צרכים בסיסיים שגורמי הרווחה מתקשים לתת להם מענה, ולשפר משמעותית את איכות חייהם. זאת, על ידי חיבור למתנדבים איכותיים, בעזרת שימוש בפלטפורמה טכנולוגית, נוחה ובטוחה.

בכל יום, מתקיימים מעשים מרגשים ומעוררי השראה דרך הפלטפורמה של Helpi, שלא היו מתקיימים אחרת: סיוע מול גורמי ביורוקרטיה ומיצוי זכויות, פעילויות העשרה והעצמה, תרומת מוצרים חיוניים, הסעות לבדיקות וליווי בנושאים שונים, ועוד ועוד. 

איך זה עובד?
עובדים סוציאליים מעלים בקשות לאתר עבור מטופליהם, כחלק ממיזם משותף עם משרד הרווחה והשירותים החברתיים שמהותו היא הטמעתה של פלטפורמת Helpi לשימוש הרשויות המקומיות. מהצד השני, חברות עסקיות מקדמות את ערך ההתנדבות בקרב עובדיהן ומייצרות תרבות ארגונית של תרומה לקהילה, על ידי שימוש בפלטפורמה וליווי צמוד של העמותה.

אתר "טוב תודה" הפועל בהצלחה מאז שנת 2005 מציע תחת קורת גג אחת מאות אנשי מקצוע מעשרות תחומים וענפים שונים, מחירון שירותים וחוות דעת על כל אחד מהם המאפשרים לבחור באיש המקצוע המתאים ביותר ולהזמין שירות דרך האתר.

פז גלזר, המתמחה בפיתוח עסקי עם מודעות חברתית ויוזמת שיתוף הפעולה: "אחת המטרות ש'טוב תודה' הציבו לעצמם הוא קידום התרומה לחברה. החלטנו לבחור במיזם המשותף עם Helpi לאחר שנחשפנו לפעילות המבורכת של העמותה הזו. 50 אחוז מהמתנדבים דרך הפלטפורמה הזו לא התנדבו בשום מסגרת ב-3 השנים האחרונות, מה שמעיד כי Helpi אפשרה להם לתרום לקהילה. גם התנדבות נקודתית היא תרומה מבורכת לחברה שלנו, ו'טוב תודה' גאים להיות חלק מהמיזם החשוב הזה".

נועה אורבך, מייסדת ומנכ"לית Helpi: "מאז הקמתה של פלטפורמת Helpi אחד הצרכים הכי בולטים המתקבלים מאוכלוסיות רווחה הוא הצורך בבעלי מקצוע. עובדים סוציאליים מעידים על כך שתנאי חיים בסיסיים הם קריטיים להצלחתו של טיפול ארוך טווח בעוני. כאשר משפחה קשת יום חווה לילות לבנים בגלל רטיבות בתקרה, חיפוש עבודה והצלחה בעבודה הופכים למשימות מאתגרות במיוחד".

"שיתוף הפעולה עם אתר טוב תודה מרגש אותנו במיוחד, שכן יש קושי אדיר במציאת בעלי מקצוע שיסכימו להתנדב לפעילויות מסוג זה. טוב תודה הוא אתר בעלי המקצוע הראשון שמקדם בעלי מקצוע חברתיים. אנחנו מברכים על כך ובטוחים ששיתוף הפעולה יביא לשינוי משמעותי באיכות חייהם של מטופלי רווחה רבים".

https://www.tovtoda.co.il/

תגובה אחת
 1. שבוע טוב
  יש לח נזילת מים במטבח
  אני זקוק לשרברב.
  אשמח אם תוכלו לסייע.
  אני בן 75 ומתגורר בתל אביב.
  תודה

השארת תגובה