רמון על צמד הפרשנים: "סחיטה באיומים של נתניהו"

"לפנינו עדות חד משמעית של פרשנים בכירים שהפרקליטות פעלה ופועלת בכל האמצעים נגד פוליטיקאים המאיימים על כוחה ומעמדה"

חיים רמון | צילום: משה מילנר, לע"מ
חיים רמון | צילום: משה מילנר, לע"מ
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

השר לשעבר חיים רמון התייחס לדברי הפרשן אמנון אברמוביץ ועמיתו גיא פלג שרמזו כי אם ימנה נתניהו את יריב לוין שמבקש לבטל את האפשרות של בג"ץ לבטל חוקים של הכנסת לשר המשפטים, הרי שהדבר יעלה לו בשנת מאסר נוספת, ואמר כי מדובר בלא פחות מ'סחיטה באיומים'.

בציוץ שהעלה שר המשפטים לשעבר רמון נכתב, "לצפות ולא להאמין. גיא פלג אומר כי המערכת המשפטית נקמה באולמרט שהעז למנות את פרידמן ‏לשר משפטים וגורל ביבי יהיה דומה אם ימונה יריב לוין לשר משפטים. אמנון אברמוביץ מוסיף כאילו בצחוק שמינוי לוין יעלה לביבי בעוד שנת מאסר. נשמע כמו סחיטה באיומים".

לדברי רמון, הרי לפנינו, "עדות חד משמעית של פרשנים בכירים שהפרקליטות פעלה ופועלת בכל האמצעים נגד פוליטיקאים המאיימים על כוחה ומעמדה".

בריון לרשת ב' התייחס רמון לתוצאות הבחירות וקבע כי על אף שזכתה במספר מנדטים מכובד הרי שמדובר בכישלון ובתבוסה מוחלטת של מפלגת 'כחול לבן'.

משביקש המראיין להשוות את 'כחול לבן' לקדימה עליה נמנה חיים רמון מהבכירים, הוא נזעק, "למפלגת קדימה הייתה אג'נדה ברורה בנושאי ביטחון ידענו מה אנחנו רוצים. זו בושה להשוות בין השניים. אנחנו היינו רובינו חברי כנסת ופרלמנטרים מהכנים שהתקבצנו תחת אכסניה אחת כשחשבנו שניתן לחולל שינוי, כאן מדובר באסופה של אנשים שלרובם אין כלל ניסיון פרלמנטרי או הבנה בהם".

"יש לנו טילים על מרכז הארץ, ובמקום ששלושת הגנרלים יירדו לדרום ובמקום שאשכנזי יודיע להם שהאסטרטגיה שלו כשמפלגתו צוביל את המדינה היא, שתוך שנה נביא להכרעה של חמאס, הם מגמגמים". אמר רמון.

השארת תגובה