סמוטריץ' לחברי 'הימין החדש': "תחזרו הביתה"

רוקד על הדם: "אי אפשר שלא להזדהות עם הציבור הגדול שהצביע לימין החדש, האמין בבשורה וכואב כעת על הפספוס כחוט השערה. כל כך חבל ומתסכל" – "כואב את היעדרם של נפתלי ואיילת מהמגרש הפוליטי"

סמוטריץ
סמוטריץ
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

בהודעה שפירסם יושב ראש מפלגת 'האיחוד הלאומי' בצלאל סמוטריץ' הוא קורא לעשרות אלפי מצביעי 'הימין החדש' שלא צלחה את אחוז החסימה 'לחזור הביתה' ומבטיח, 'אני אייצג אתכם בכנסת'.

במכתב שנועד להעביר מסר של הוקרה ותודה למצביעי 'הבית היהודי' פירט סמוטריץ' את תוכניותיו לקדנציה הקרובה כשהור משגר עקיצה לעבר יתר המפלגות מהעבר השני של המתרס.

פרק מיוחד מקדיש סמוטריץ' לתבוסת מפלגת "הימין החדש" כשהוא מזכיר כי מהתחלה הביע התנגדות למהלך וחשש מהשלכותיו.

"בראש ובראשונה, אי אפשר שלא להזדהות עם הציבור הגדול שהצביע לימין החדש, האמין בבשורה וכואב כעת על הפספוס כחוט השערה. כל כך חבל ומתסכל. אי אפשר גם שלא לכאוב את היעדרם של נפתלי ואיילת מהמגרש הפוליטי", כותב בנט.

הוא מזכיר, "זה נכון, הייתי נגד המהלך האחרון שלהם. לא הסתרתי את דעתי. חשבתי מהרגע הראשון שזה מהלך מסוכן. אבל, זה לא סותר את ההערכה שלי לנפתלי ולאיילת, את הצער על איך שהדברים הסתיימו וכמובן על הפגיעה בגוש הימין שיכל להיות הרבה יותר גדול. עבדתי בחברות ובאופן צמוד והדוק עם איילת ונפתלי בקדנציה החולפת, יחד קידמנו חוקים ועניינים רבים למען עם ישראל וארץ ישראל".

לדבריו, "גם כאשר לא הסכמנו, וזה קרה פעמים לא מעטות, המשכנו לעבוד כתף אל כתף. נפתלי ידע שאני מעריך את עבודתו, והוא ידע להעריך אותי דווקא בשל כך שמעולם לא היססתי להביע דעה אחרת ממנו. כציבור אנחנו חבים להם הכרת הטוב, והיא לא נעלמת גם אחרי המהלך הפוליטי השגוי שהם עשו".

"אבל עכשיו אנחנו עם הפנים הלאה".

"חברים וחברות",

"אתם ועוד עשרות אלפים הצבעתם 'נ' בקלפי, חלקכם הגדול בני הציונות הדתית או בני ההתיישבות, ראיתם את מפלגת הימין החדש כביתכם, וכעת אתם חשים שאין לכם ייצוג בכנסת".

"אני מבטיח לכם, ואני מקווה שתחשו בכנות האמיתית מאחורי המילים הכתובות שלי – אני רוצה ומתכוון להיות שליח שלכם בכנסת. אין בי שום טינה או כעס חלילה. האלונקה שלכם, אלו שלא בחרו בנו, היא גם האלונקה שלי".

"אשמח לפעול עבורכם, לנסות לסייע לכל פנייה, בדיוק כפי שהיה בעבר. אשמח מאד לראות את כולם שבים באהבה למפלגה שלנו, שבעזרת ה' בפעם הבאה תהיה גדולה ומאוחדת, מפלגה שתכיל את כל גווני הציונות הדתית".

אני קורא לכם ומבקש מכולכם, שובו הביתה. יש לנו הרבה מה לפעול, בכנסת ומחוצה לה.

השארת תגובה