שקד תמונה לשרה מטעם הליכוד? ח"כ ביטן בעד

"אם הייתי נתניהו הייתי ממנה אותה לשרה מטעם הליכוד לעומת בנט אותו הייתי משאיר בחוץ בשל התבטאויותיו החריגות כלפי ראש הממשלה" – על כחלון: "בשר מבשרו של הליכוד"

דוד ביטן
דוד ביטן
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

אין זה סוד כי על אף היריבות המרה בין השניים, ראש הממשלה בנימין נתניהו חפץ לראות את מפלגת 'הימין החדש' צולחת את אחוז החסימה ומצטרפת כשותפה בכירה לממשלתו החמישית.

אלא שאם רק היה הדבר בידו, היה ראש הממשלה מפריד בין שקד לבנט ומעדיף את השרה הפופולרית על פני היריב שאינו חדל מלאתגר מימין.

חבר הכנסת דוד ביטן מהליכוד, ממקורבי ראש הממשלה אומר הבוקר, כי "השרה שקד ראויה להתמנות לשרה מטעם הליכוד". לדבריו, הוצע לשקד לפני הבחירות לחבור לליכוד תוך הבטחה להתברג בצמרת אך "היא עשתה מספר טעויות". "אבל אם הייתי נתניהו הייתי ממנה אותה לשרה מטעם הליכוד לעומת בנט אותו הייתי משאיר בחוץ בשל התבטאויותיו החריגות כלפי ראש הממשלה".

ביטן העריך כי משה כחלון ישתלב עד מהרה בסיעת הליכוד, "תמיד היינו מוכנים לקבל אותו בברכה. הוא ליכוד ואלי כהן ליכוד. הדבר תלוי בדרישות".

באשר לשרירים שמנסה להפעיל ליברמן אמר, כי "דרישותיו מוגזמות שכן נתניהו קבע את נוסחת חלוקת התיקים בממשלה הבאה. זאת כאשר העניק ל'איחוד מפלגות הימין' שני תיקים בכל תוצאה שתושג. לטעמו בכך נקבע שכל מפלה תקבל שני תיקים, אך שני תיקים בכירים ברמת הביטחון והפנים לא יוכלו להימסר לאותה מפלגה".

ביטן גילה כי ראש הממשלה ביקש ממנו לפעול בוועדת הבחירות למען מפלגת "הימין החדש".

השארת תגובה