סליחה שהאמנתי לקולות הרקע

עצרת יהדות התורה בירושלים
עצרת יהדות התורה בירושלים
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

קולות הרקע הצליחו לבלבל אף את טובי "אנשי המספרים" של המפלגות החרדיות, במשך ארבע שנים טפטפו אנשי "קולות הרקע" את מצבה העגום של ש"ס, לקולות הרקע יש השפעה כנראה, צייצנים למיניהם מטפטפים כמעט מידי יום ציטוטים אמירות ופרשנויות אשר המחנה המשותף של כולם הוא ניסיון לפגוע ביו"ר ש"ס אריה דרעי ובסיעת ש"ס, מחנה משותף נוסף יש להם – מדובר בחצאי אמיתיות בצורה מגמתית ומתוך אינטרס קטן.  כן, גם אני הושפעתי, זאת לא בושה משום שגם הסוקרים הגדולים ביותר נפלו במבול הדיווחים השחורים. אפילו אריה דרעי עצמו האמין לתעמולה הזו, שעה לפני סגירת הקלפיות אמר יו"ר ש"ס "נתניהו חדר עמוק לציבור הספרדי" כנראה שגם הוא האמין לתעמולה השקרית. אריה דרעי שמע ארבע שנים את ההשמצות כי הוא מרסק את ש"ס, שהמפלגה נמחקת, שהוא עושה נזק בעצם קיומו, שהמפלגה על סף אחוז החסימה, שהוא עסוק רק בלמחוק את אלי ישי.

ביום שלישי בשעה 22:01 היה ברור לי שטעיתי, יחד איתי טעו עוד הרבה מאוד מובילי דעת קהל, אנשי תקשורת, סוקרים. פתאום נחתנו אל המציאות, כנראה שמפלגה שגדולי ישראל הקימו בדם ויזע לא מוחקים בכמה ציוצים ברשת החברתית.  אבל בשעה 6:00 בבוקר של יום רביעי הבנתי עד כמה טעינו. העם רוצה את ש"ס חזקה, ואם אותם צייצנים היו עומדים לבחירה, אני בטוח שהציבור היה מצביע אי אמון בהם.

הציבור בחר באריה דרעי.

אני בטוח שבזכוכית מגדלת, ודקדוק עד חוט השערה, יהיו שימשיכו לחפש את אריה דרעי ואת ש"ס, למצוא בכל אמירה ראיון, או טור דעה, שורה אחת שתגרום לאריה דרעי "מבוכה", סרטון ערוך שיגרום ל"סערה" ואז לדרוש "תגובה". 'גורמים' (ללא שם) שאומרים כך או כך ב'שיחות סגורות'.  מכאן הקריאה ליו"ר ש"ס אריה דרעי, אם תשמע לעצה שלי הקטן, בקדנציה הבאה – תתעלם מרעשי הרקע. הם מייצגים אולי כמה בודדים וש"ס מייצגת מאות אלפים, שנאמנים לגדולי הדור.

הכותב הינו עיתונאי חרדי ועורך קו 'הסקופים'

השארת תגובה