קלינטון: "אסור להמעיט בערכו של נתניהו"

"נתניהו, הוא חכם ומוכשר, והוא יודע היכן נמצאות הנקודות הרגישות של האנשים" אמר הנשיא לשעבר שהודה כי בבחירות 1996 פעל כנשיא למען בלירתו של פרס

נתניהו
נתניהו
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

נשיא ארצות הברית לשעבר, ביל קלינטון, התייחס אמש בסוף השבוע לתוצאות הבחירות בישראל ולבחירתו של בפעם החמישית של בנימין נתניהו לראשות הממשלה ואמר, כי "אין אין להמעיט בערכו של נתניהו".

באירוע שהתקיים בניו יורק ונשא בו דברים הרחיב הנשיא לשעבר באופן מפתיע בשבחיו של נתניהו והחמיא לו באופן חריג. אסור להמעיט בערכו של נתניהו, הוא אינטליגנטי מאוד – הוא מבין את ציבור הבוחרים".

קךינטון שגילה בקיאות רבה במערכת הפוליטית בישראל התייחס לימים הסוערים שליוו את מערכת הבחירות ואמר, כי "ישראל היא דמוקרטיה תוססת, יש שם ויכוחים והם יפתרו אותם. כשאנחנו מסתכלים על הבחירות, אנחנו שואלים 'איך זה משפיע על תהליך השלום'?" אמר.

קלינטון הודה כי בימיו כנשיא פעל למען היבחרו של שמעון פרס המנוח לראשות הממשלה, היה זה בשנת 96' בבחירות שהתקיימו בישראל לאחר רצח רבין, בהן זכה ראש הממשלה נתניהו בפעם הראשונה בהפרש זעום של 30.000 קולות.

"יש הרבה מפלגות מיעוט בישראל, ורבות מהן קשורות לתנועת ההתנחלות או לזרם דתי פונדמנטליסטי – ולא לחילוניות או לרדיפת שלום".

"נתניהו, הוא חכם ומוכשר, והוא יודע היכן נמצאות הנקודות הרגישות של האנשים".

תגובה אחת
  1. לא חידשו לי כלום, נתניהו יוביל אותנו רק להצלחות!

השארת תגובה