תיקי נתניהו: "הפרקליטים סיכמו שלא מדליפים"

פרקליטיו של ראש הממשלה בנימין נתניהו סיכמו עם פרקליטי יתר המעורבים בתיקים השונים, על אי הדלפת חומרים לתקשורת * אתמול מסרה הפרקליטות את חומרי החקירה לקראת השימוע

נתניהו 2
נתניהו 2
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

ראש צוות ההגנה בתיקי נתניהו עו"ד נבות תל-צור, סיכם עם סנגורי החשודים בתיקי 1000, 2000 ו-4000 שלא מדליפים חומרי חקירה לכלי התקשורת.

אלא שבסביבת נתניהו משוכנעים כי חומרי חקירה יודלפו על ידי המשטרה המחזיקה בידיה את החומר שהועבר לסניגורים. "המשטרה שהדליפה עד היום פרטי חקירה תמשיך בוודאי לנהוג כן גם הפעם".

גורמים נוספים המעורבים בייצוג החשודים – בהם שאול אלוביץ, איריס אלוביץ ונוני מוזס – אמרול'גלובס', כי בין הצדדים קיימת ממילא הבנה, שלטובת החשודים, הם לא מוציאים חומרים לתקשורת. אחד מהסנגורים אמר לנו כי "אם החומרים יצאו כעת, זה ישמש אליבי לרשויות החקירה – הדליפו ללא הרף לתקשורת במהלך החקירה". כך אחד מצוות הפרקליטים.

לדברי המקור בשיחה עם העיתון, "אחד המדליפים הראשיים של המידע מהחקירה עד כה, נגד החשודים, היה אחד העדים המרכזיים בתיק 4000. הפרקליטות והמשטרה יכולות היו לעצור את ההדלפות הללו בקלות, אך הן ויתרו והעדיפו לעמוד מהצד ולא לנקוף אצבע, כי הן חשבו שזה משרת אותן. לכן, מבחינתנו, זה כאילו גופי האכיפה הדליפו".

השארת תגובה