מציגים אחדות: מערכת הכשרות של בני ברק

רבני בני ברק ביחד
רבני בני ברק ביחד

חותמת הכשרות החדשה, של הכשרות המיתולוגית של הגאון רבי משה יהודה לייב לנדא זצ"ל, שנפטר לפני כשבועיים – שהחל מהשבוע מזנקת ועומדת להתייצב בראש טבלת הכשרות החרדית עם תמיכה מקיר לקיר של כמעט כל חלקי היהדות החרדית.

מותג הכשרות של "הרב לנדא" מזוהה כעוצמתי ומוערך באופן מיוחד, ממשיך באותה מתכונת ועם אותם הכללים וההידורים שקבע הגרמי"ל לנדא זצ"ל בתקיפותו הנודעת, אלא שכעת בתוך החותם משולב בנו ממשיך דרכו הגאון רבי חיים יצחק אייזיק לנדא, יחד עם שותפו לרבנות הגאון רבי שבח צבי רוזנבלט איש אמונו של שר התורה הגר"ח קנייבסקי ותלמידו בהלכה של הגאב"ד הגר"נ קרליץ.

החותם החדש שנשאר בזיהויו הקודם, נושא את השילוב המיוחד בצירוף המילים ההיסטוריות "רבני העיר בני ברק", מה שמוסיף לכשרות הוד קדומים וניחוח הלכתי מובהק של העיר ומסורתה המפוארת.

החותם החדש יתנוסס החל מהיום, בחלקים נרחבים ממערכי הכשרות לפסח, כשבהדרגה יחליף תוך תקופה קצרה את הלוגו הקודם לזה המעודכן. החותמת תופיע באחדות מלאה בכל הפרסומות בעיתונים ותתנוסס בגאון לתפארת.

בתוך כדי ההיערכות המירבית לחג הפסח, בימים אלו כבר נערכו ישיבות עבודה תכופות, וסיורים משותפים של רבני העיר שליט"א במפעלים, מטבחים ובחנויות. כאשר הם רואים עין בעין את הדברים ופועלים באחדות מופלאה ומיוחדת.

מאפיין עיקרי וייחודי במהלך החדש, הוא בכך שהקנאות התקיפה נשמרת על פי כל הוראות רבה של העיר הגרמי"ל לנדא זצ"ל בכל התחומים באמצעות בנו שהוסמך על ידו ועמד לצידו בניהול מערך הכשרות כולו בשנים האחרונות, יחד עם הסכמה ושותפות של שיטת ה"חזון איש" וההנהגה הליטאית. מה שמייצר קונצנזוס מן הקצה אל הקצה, צעד שאף זוכה להתעניינות שיא של גופים וחברות שונות המפנימים את עוצמת השותפות והאיחוד בין כל חלקי היהדות החרדית מה שללא ספק ישפיע על מפת הצריכה באופן גורף.

מהיום צריך להתרגל לכשרות המהודרת תחת הנהגה משותפת של שני רבני העיר בני ברק הגאון רבי יצחק אייזיק לנדא מ"מ אביו והגאון רבי שבח רוזנבלט שיופיעו כאחד באחדות היסטורית שסגרה מעגל באופן נדיר.

השארת תגובה