הערכה: גבאי יפרוש מראשות העבודה

בשל הלחץ מצד חברי המפלגה, יו"ר העבודה אבי גבאי צפוי להודיע בתחילת השבוע על פרישתו מתפקיד היו"ר * האפשרויות: הקדמת הפריימריז או מינוי יו"ר זמני

אבי גבאי
אבי גבאי
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

יושב ראש העבודה אבי גבאי יודיע ככל הנראה בתחילת השבוע על פרישתו מתפקיד יו"ר המפלגה תוך שהוא ממשיך לכהן כחבר כנסת.

מאז היוודע תוצאות הבחירות מופעלים על גבאי לחצים בצד בכירי המפלגה המצפים כי יקח על עצמו את האחריות ויפנה את מקומו. היום, עם ההודעה הפומבית ששיגר לתקשורת מזכ"ל המפלגה ערן חרמוני על הדרישה הנחרצת מגבאי לעזוב את תפקידו, נראה כי זה הבין כי המשך היאחזות בקרנות המזבח עלולה להרים עליו את כלל המפלגה ומיהר להודיע כי הוא מובן את האפשרויות.

בהודעה שפרסם גבאי נכתב, "אני מכיר ויודע מהו כובד המשקל והאחריות שמונחים על כתפיו של יושב ראש מפלגת העבודה. אמשיך לפעול למען תנועת העבודה והציבור בישראל וב- 30/4 אשבע אמונים כחבר בכנסת ישראל ואשרת את הציבור מהאופוזיציה".

"בימים הקרובים אקיים התייעצויות עם חברי הכנסת של מפלגת העבודה לגבי הקדמת מועד הפריימריז לתפקיד יו"ר מפלגת העבודה ואפשרויות נוספות שעומדות על הפרק."

הבוקר דווח, כי הרכש הביטחוני שייבא גבאי למפלגת העבודה, האלוף במיל' טל רוסו הודיע כי בכוונתו לפרוש מהמפלגה עוד בטרם יושבע לכהן כחבר כנסת.

תגובה אחת
  1. אינני יודע מדוע המפלגה צריכה לגייס כוחות חיצוניים לראשות המפלגה.יש מספיק כוחות מעולים במפלגה עצמה (שלי,סתו, אמיר ,שמולי ועוד). חוץ מזה נראה שגבאי לקח את הפרויקט בצורה עיסקית וגם יפנה עורף בצורה מבישה ופוגענית בלבני. כמו בכל פרויקט עיסקי על כשלון משלמים.
    להבא להציע מועמדים מתוך המפלגה בלבד בעלי אורינטציה ואידיאולוגיה מבית היוצר של המפלגה בעלי וותק ומעמד והכרה רעיונית ומעמדית שורשית בדרכה של המפלגה.
    תודה וחד שמח יעקב-חבר המפלגה

השארת תגובה