צמח: "הליכודניקים שיקרו – נמצא שיטה"

"אני וגבע סיימנו עם מדגמי בחירות שבהם אנחנו מראיינים אנשים. נחפש שיטות אחרות. בשיטה הזאת אנחנו בשאלה אם אנשים אנשים משקרים או לא".

קלפי צבאית
קלפי צבאית
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

הסוקרת הוותיקה הגב' מינה צמח התייחסה היום לכישלונו הצורב של המדגם אותו פרסמה בחדשות 12, המדגם היחיד שהצביע על 'תיקו' בין הגושים.

צמח מאשימה את משיבי הסקר באי אמירת אמת, ומבהירה כי החליטה להסיק מסקנות מהתוצאה ומעתה ואילך תמצא מודל אחר לאמץ בסקרים היוצאים מתחת ידה.

"לא האמנתי שיש אנשים שישקרו בקלפי שלנו. לא האמנתי. סמכתי על המודל הזה. אנשים אמרו במפורש ששיקרו. אנשים אמרו שרצו לשקר דווקא בערוץ 12, ציינו את זה במיוחד, כי הוא ערוץ שמאלני פגע בביבי".

אמש הושמעו בתקשורת ציטוטים של חברי ליכוד בליל הבחירות כשהן מודים כי שיקרו במדגם . חבר ליכוד נשמע אומר, כי "כשהחבר'ה שלנו נכנסו למדגמים שלכם, הם לא אמרו את כל האמת. פה הצבעתי מחל, במדגם הצבעתי לכחול לבן ואני מכיר עוד אחד… למה? איך אתן לכם לישון צוחקים ולקום בוכים? אתם מתעללים בנו כל השנה, אנחנו מתעללים בכם לילה אחד. שווה כל העולם".

בראיון בגל"צ הכריזה הגב' צמח, "אני וגבע סיימנו עם מדגמי בחירות שבהם אנחנו מראיינים אנשים. נחפש שיטות אחרות. בשיטה הזאת אנחנו בשאלה אם אנשים אנשים משקרים או לא".

לדבריה, "ההצבעה השקרית של פעילי הליכוד גרמה לה לחשוב על הקיטוב בחברה הישראלית. התוכניות שלי לעתיד הן לעבור למחקרים של סובלנות ואחדות".

השארת תגובה