העיתונאי לחבריו בשמאל: ניצחון נתניהו – על שמכם"

איש התקשורת מטיח בחבריו מהשמאל, "רציתם להחזיר את השמאל לשלטון ובעצם ריסקתם אותו לרסיסים" – "לא רק שטעיתם, אלא עכשיו דחפתם אותו להיות יותר ימני ממה שהוא"

אברי גלעד, צילום רשת 13
אברי גלעד, צילום רשת 13
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

איש התקשורת אברי גלעד, מפרסם הבוקר את הגיגיו ובהם מסר לחבריו מהשמאל, "חברים דעו לכם, שהניצחון של נתניהו רשום על שמכם".

"חברי בתקשורת אל תתבלבלו. הניצחון של ביבי והקואליציה הימנית חרדית ביותר שהייתה פה רשום על שמכם. חשבתם שאם לא תתנו למנהיג הנבחר של ישראל מנוח ולו לדקה, תציפו את השיח בתיקי החקירות, תתעלמו ותבוזו להישגיו, תנבחו עליו בראיונות, בסוף הוא יפול".

"ומה יצא? הוא לא נפל, הוא חזק מאי פעם, ואין בממשלה החדשה אפילו ייצוג למרכז. כלום".

"קישקשתי היום ברחוב עם פועל תברואה. אמר לי-לא אכפת לי שביבי גנב, שיקח כל יום אפילו אלף שקל, העיקר שיהיה בעל בית למדינה. חשבתם שבשם הדקדקנות החוקית, עם ישראל יוותר על מי שהוא תופס כמנהיג של פעם בדור. לא רק שטעיתם, אלא עכשיו דחפתם אותו להיות יותר ימני ממה שהוא, ועוד תיפגשו בזה בקרוב כשתכנית טראמפ תנחת על השולחן. רציתם להחזיר את השמאל לשלטון ובעצם ריסקתם אותו לרסיסים".

"ועכשיו מה? תמשיכו בדרככם, כי זה מה שאתם יודעים לעשות, או תסיקו מסקנות? לצלילי קריאות הבוז שלכם אני אומר לכם – תרפו. ביבי לא יעמוד למשפט בימי כהונתו".

"תנו לבנאדם לעבוד, תנו לציבור לנוח מכם. עשיתם מספיק נזק. אתם דורשים מכל מי שנכשל ללכת הביתה. אני מבין שיש לכם משפחות לפרנס, ללכת הביתה זאת לא אופציה, לפחות תשנו תדר, קבלו את הכרעת הרוב. רק כשתקבלו באמת, ניתן יהיה יום אחד להחליף שלטון בישראל".

השארת תגובה