משנה את כללי המשחק: הדור הבא של מייבשי הכביסה נוחת בישראל

עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

על פי סקרים שנערכו בקרב אוכלוסיה בוגרת במגזר החרדי, עולה כי יותר מ-60% מחזיקים בביתם מייבש כביסה. עוד עולה בסקר כי התלונות הנפוצות ביותר שהעלו משתמשים מתייחסות בעיקר לזמן המתנה ממושך לייבוש מלא של הכביסה, לבגדים שנותרים לחים גם בסוף סבב הייבוש ובלאי גבוה של הבדים.

לכל אלה נמצא פתרון כאשר לשוק מייבשי הכביסה הצטרף ב-2019 דגם חדש, המשנה את כל מה שהכרתם עד היום על מייבשי הכביסה. מייבש הכביסה Rinnai מבית 'פזגז' – הוא מייבש כביסה הפועל בטכנולוגיה מתקדמת המופעלת בגז ומעניק תוצאה של ייבוש כביסה מהיר, יעיל וחסכוני יותר, שגם שומר על הבגדים.

מדובר במייבש מהיר ביותר המייבש את הכביסה בחצי מהזמן הדרוש למייבש חשמלי ובעל תכנית ייבוש קצרה של 20 דקות בלבד. בנוסף, המייבש שומר על הבגדים לאורך זמן ומונע פירוק של סיבי הבד, זהו מייבש המותאם במיוחד לכביסה עדינה ובנוסף לזאת בעל דירוג אנרגטי A מה שהופך אותו לחסכוני
.
מייבש הכביסה Rinnai הינו מותג מוביל תוצרת יפן, המשווק על ידי חברת 'פזגז' ומחולל מהפכה של ממש בשוק מייבשי הכביסה בארץ ובעולם.

משפחות מרוצות שכבר משתמשות במייבש הכביסה של Rinnai מעידות כי הן מחלקות את החיים ללפני ואחרי רכישת המכשיר. "זה משהו מדהים, שינה לנו את החיים!".

אם גם אתם מעוניינים לשפר את איכות החיים בבית ולקצר משמעותית את זמני ההמתנה לכביסה היבשה, אל תשארו מאחור – התקדמו אל הדור הבא – מייבש הכביסה Rinnai מדגם 2019 והתחילו ליהנות מאיכות חיים וחסכון בזמן ובכסף.
לפרטים ורכישה חייגו: 9636* – פזגז

השארת תגובה