מתחדשים בצבע

זה הזמן לחדש ולשדרג את הבית עם אפקטים דקורטיביים במראה קלאסי בגוונים על זמניים, שיכניסו אווירת חג לביתכם

קרוקודיל+פוליאור מטאלי | צילום: שי אפגין
קרוקודיל+פוליאור מטאלי | צילום: שי אפגין
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

חג השבועות בפתח ובתקופה זו ניתן לחוש את אווירת ההתחדשות שהחג מביא עמו, בבית ובסביבה. והיות והקיץ כבר בפתח זה גם הזמן  לחדש ולשדרג את פנים הבית. חברת 'טמבור', מציעה מגוון פתרונות לשדרוג הבית, הקלים ליישום עצמי. בין מגוון הפתרונות, סדרה חדשה של אפקטים דקורטיביים במראה קלאסי בגוונים על זמניים, שיכניסו אווירת חג לביתכם ויהפכו אותו לאסטטי ומעוצב יותר,  הסדרה החדשה מכונה 'קלאסיקה בהירה' והיא כוללת  3 מוצרים חדשים בגוונים בהירים.

» אפקט במראה קרוקודיל

משחת עיצוב על בסיס מים  לקירות פנים המאפשרת יצירת טקסטורות דקורטיביות, המעניקה לקיר מראה דמוי עור תנין. בכדי לקבל תוצאה מושלמת, יש להשתמש ברולר טקסטורה ייחודי, המשווק כחלק מהסדרה. אפקט הקרוקודיל ניתן לגיוון בכל גווני הפסטל ממניפת 'לגעת בצבע' של טמבור. בנוסף, ניתן ליישם על גבי הטקסטורה אפקטים נוספים, כגון פנטזיה ולקבל מראה אופנתי במיוחד

» אפקט במראה בד יוטה פנינה

יוטה הינו אפקט במראה בד טבעי על בסיס מים לקירות פנים, המאפשר ליצור טקסטורה ייחודית במראה אופנתי וחם. צבע היוטה יוצר אפקט מחוספס מעט ובעננות עדינה, בעל ברק פנינתי עדין ובהיר במיוחד. ניתן ליישם בטכניקה מסורקת [שכבה אחת] או בטכניקת שתי וערב [שתי שכבות] – לקבלת מראה עשיר יותר. בסדרת קלאסיקה בהירה ניתן להשיג את האפקט ב 5 גוונים בהירים חדשים.

» אפקט ספארי פנינה

אפקט דקורטיבי לקירות פנים, במרקם עדין-חולי, איי דיונות בגווני פנינה, מוזהב, שחור, נטורל, בעל ברק פנינתי מאופק המתאים במיוחד לקירות פנים. ניתן ליישום בשכבה אחת בטכניקה מוברשת המאפשרת פיזור של ה'דיונות' בהתאם למראה הרצוי- טקסטורה צפופה או מרווחת יותר. בסדרת קלאסיקה בהירה ניתן להשיג את האפקט ב – 5 גוונים בהירים חדשים

מעוניינים לחדש ולשדרג את ביתכם? אתם מוזמנים לתאם פגישה ללא תשלום ולהתייעץ עם צוות המומחים של 'בית טמבור', שיכיר לכם את האפקטים העכשוויים ויסייע לכם בבחירת טקסטורות וגוונים עבור הבית שלכם.

לתיאום פגישת ייעוץ אישית: 03-5708130 שלוחה 1

 www.tambour.co.il        
השארת תגובה