מהפך בקופיקס: עוברים ל'חרדים'

בשורה לציבור: רשת "קופיקס" עושה מהפך והופכת את סניפיה לרמת מהדרין מן המהדרין בכשרות בד"ץ 'חרדים'

בד''ץ חרדים
בד''ץ חרדים
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

מברכים על המוגמר: סניפי רשת "קופיקס בעיר" וסניפי רשת "קופיקס" יפעלו באמצעות וועד הכשרות של בד"ץ חרדים, בראשותו של הרה"ג רבי אשר אנשיל כץ – בנו של האדמו"ר מתולדות אהרן – ארה"ב, וחתנו של כ"ק האדמו"ר מנדבורנה מב"ב זצ"ל.

במהלך מתוכנן בהשקעה חסרת תקדים, בתקופה האחרונה הוסב מפעל רשת "קופיקס" ומוצריו למוצרים בכשרות הגבוהה ביותר למהדרין מן המהדרין ובפיקוח קפדני, מדוקדק ומהודר של בד"ץ חרדים.

לפני כשבע שנים הוקמה מערכת הכשרות בד"ץ 'חרדים' ע"י גדולי ישראל והחלה לפעול גם בארץ בכדי לתת מענה כשרותי עבור מערכות הכשרות בארץ בתחום חומרי הגלם הנמצאים בכל בית בישראל, וכיום בד"ץ חרדים מוכר היטב בכל מערכות הכשרות ונחשבים למומחים בתחום החומרי גלם והתעשייה עבור כל הבדצי"ם בארץ ובחו"ל ובכל נקודה אפשרית על פני הגלובוס. יצויין כי ברזומה של בד"ץ חרדים מעל אלפי יצורים מיוחדים בכל רחבי העולם המנוהלים ע"י צוותי ענק של משגיחי כשרות יר"ש ותחת שליחות של מערכות הכשרות השונות הן בארץ והן בארה"ב. בנוסף לכך לבד"ץ 'חרדים' גם יתרון עצום במוצרים מוגמרים שמתנוסס עליהם סמל הכשרות 'חרדים' החל ממזון לתינוקות ומבוגרים ועד לחטיפים וממתקים לילדים.

המהלך לכשרות מהדרין החל לפני כשנתיים כאשר חברת הבת של קופיקס – "אורבן קופיקס בע"מ", הקימה תת-רשת חנויות למכירת מזון ושתיה מהיר המכוונת לקהל החרדי תחת השם "קופיקס בעיר". במסגרת כך, סניפי הרשת עובדים במתכונת TAKE AWAY (טייק אוויי) ללא אפשרות ישיבה בחנויות, כאשר תמהיל המוצרים כולו נבנה בתיאום עם וועד הכשרות וכך גם נראות הסניפים.

כמו"כ, לפני כשנתיים הוקם מפעל איכותי הממוקם ביבנה המעסיק כ-40 עובדים, שבו מייצרים את המוצרים עבור הסניפים הפרוסים ברחבי הארץ. המפעל מייצר כ-27 פריטים מגוונים. המפעל מאושר ע"י משרד הבריאות הישראלי ונמצא תחת בקרה ותקני איכות מהגבוהים ביותר. המפעל כולו וכל המוצרים הינם בכשרות בד"ץ חרדים המפוקח ע"י צוות של משגיחים צמודים במשך כל שעות הייצור מבואו ועד צאתו, ומשם זה מסופק לסניפים כאשר בסניפים עצמם הינו אך ורק חימום והגשה.

בכוונת הרשת להסב בקרוב את כלל הסניפים הפזורים ברחבי הארץ לכשרות מהדרין בפיקוח בד"ץ חרדים. מדובר במהלך נרחב הכולל תיאומים רבים עם מגוון גורמים ולכן מדובר בתהליך הצפוי להימשך במשך מספר חודשים אך את השינוי הצרכנים יוכלו להרגיש ממש בקרוב בכל הארץ.

כמה מעלות טובות למהדרין מן המהדרין:

  • כל המזון הטרי והמבושל מיוצר אך ורק במפעל השף המרכזית בלבד העומד תחת פיקוח הדוק של בד"ץ 'חרדים' ע"י צוות משגיחים צמודים יר"ש, ומסופק לסניפי 'קופיקס' ברחבי הארץ, ללא שום אפשרות להכניס מזון ממטבח או ספק אחר.
  • כל האגפים וכל המזון המיוצר במטבח השף המרכזית הינם למהדרין מן המהדרין, וכל הבישולים הינם לפי החמרת שיטת הב"י וללא חשש בישולי עכו"ם חלילה.
  • במטבח הייצור אגפים נפרדים לפרווה ולחלבי.
  • כל הירק הינו מסוג גוש קטיף בלבד ונבדק שוב ע"י המשגיח.
  • כל הביצים נבדקים ע"י המשגיחים ללא חשש לינת לילה.
  • כל הקמחים, האורז, והקטניות, נבדקים ע"י המשגיח ללא חשש חרקים ותולעים.
  • כל הפירות והירקות הינם ללא חשש ערלה טבל ושביעית.
  • אישור פיקוח הכשרות הינו אך ורק בסניפים שיש בהם תעודת כשרות בתוקף.

סניפי קופיקס בכשרות בד"ץ חרדים: בני ברק – רבי עקיבא 34, רבי עקיבא 65, רבי עקיבא 89, רבי עקיבא 149, אהרונוביץ 19 • בית שמש – דרך יצחק רבין 2, נחל ניצנים 8 • ירושלים – חבד 66 הרובע היהודי • צפת – ירושלים 91

השארת תגובה