אלו קצינים ונגדים 'מצטייני רמטכ"ל'

טקס מצטיינים
טקס מצטיינים
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

היום התקיים טקס קצינים ונגדים מצטייני רמטכ"ל. הטקס נערך בבסיס פלמחים במעמד ראש המטה הכללי, רב-אלוף אביב כוכבי ובהשתתפות חברי פורום המטה הכללי ומפקדי החילות.

בטקס הוענקו אות הצטיינות הרמטכ"ל ותעודות הצטיינות ל-59 קצינים ונגדים מיחידות צה"ל השונות, על תרומתם הבולטת ביחידותיהם ועל היותם דוגמה ומופת כמפקדים בצה"ל.

מדברי ראש המטה הכללי, רב-אלוף אביב כוכבי: "להצטיינות פנים רבות וכך גם לכם המצטיינים- אתם חמישים ותשעה קצינים ונגדים מכלל יחידות צה"ל, ממגוון רקעים המייצגים הישגים מגוונים. העת החדשה, רצופה בדמויות מופת שעל כידוניה זכינו בעצמאות. כמו מצטייני העבר, כך מצטייני ההווה- נעים לפנים, מובילים ולא נרתעים- במבצע "צוק איתן" היה זה סגן איתן פונד מחטיבת גבעתי, אשר לא היסס ונכנס לתוך מנהרת הטרור שבה נחטף הדר גולדין, בניסיון לחלצו. אתם הנמצאים כאן, מובילים פעמים רבות עשייה איכותית, הבולטת מעל הרגיל, בפעילות מבצעית או לאורך שגרת היום יום. ההצטיינות שאתם מבטאים נוכחת בכל מימדי העשייה של צה"ל- במארב בגבול רצועת עזה, בחוד הכוח בסמטאות יהודה ושומרון, בדיוק של התקיפה מן האוויר, בחשאיות הימית, בחזית העשייה והתמיכה של הלוגיסטיקה, בעבודת המטה, בפיתוח ויישום של אמצעי לחימה או בגיבוש תפיסה חדשה- אתם הבולטים אשר מושכים את הרבים. המציאות הביטחונית מחייבת אותנו להעמיד צבא מוכן, קטלני ורלוונטי. יכולתנו להעמיד צבא שכזה, מחייבת שההצטיינות לא תהיה נחלתם הבלעדית של מעטים נבחרים אלא רוח הנושבת בארגון כולו".

השארת תגובה