האם לפיד מוותר על הרוטציה עם גנץ?

יו"ר העבודה גבאי טוען כי בידיו סקרים המוכיחים כי במידה ולפיד וגנץ יבטלו את הרוטציה ביניהם לראשות הממשלה – "כחול-לבן" עולים ב-3 מנדטים על חשבון גוש הימין

כחול לבן
כחול לבן
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

יו"ר העבודה אבי גבאי,אמר היום (ב) כי "נתניהו ולפיד ממשיכים לשקר. הם משקרים. נתניהו משקר בעניין המפלגה הגדולה וכך גם לפיד. הם משקרים כי נתניהו רגיל לשקר ולפיד יודע שהאמת הפוכה. הוא יודע שרק ביטול הרוטציה יאפשר למחנה לנצח".

"כשכולם מסביבנו עם שקרים וספינים יש רק אמת אחת – כל קול לעבודה הוא קול לניצחון ולהחלפת נתניהו. הוא קול לדרך של כולנו והוא קול לנבחרת שתילחם עבורנו בכל מצב. ולכן כשמסביב הכל ספינים ושקרים, אנחנו הולכים עם האמת שלנו. הולכים עם העבודה", אמר גבאי.

לדברי גבאי, בימים האחרונים, סקרים שבידיו "מראים בוודאות שלושה מנדטים שעוברים מצד לצד" במקרה של ביטול הרוטציה. "אני אגלה לך עוד סוד, הסקרים האלה שלנו מראים שמפלגת העבודה מאבדת מנדט אחד לגנץ (במקרה של ביטול הרוטציה). אני בעד שזה יקרה השינוי הזה, הניצחון, ולכן הם צריכים לעשות את זה. בסוף, אין לנו פריבילגיה לא לנצח את הבחירות האלה. כל דבר שאפשר לעשות צריך לעשות, נקודה".

על סיכוייו של גנץ לנצח בבחירות, אמר גבאי: "אני מאוד מקווה שכן. אנחנו הרי בעדו, אנחנו רוצים שהוא ינצח, שמחנה השינוי ינצח את הבחירות האלה, אנחנו רוצים שיהיו פה חילופי שלטון. האינטרס שלנו בעניין הזה יותר גדול משל כחול לבן, כי אנחנו לא נשב עם נתניהו".

כזכור, בבחירות האחרונות, ביטלה ציפי לבני שעמדה בראשות המחנה הציוני יחד עם יצחק הרצוג את הרוטציה ביניהם לראשות הממשלה, 12 שעות לפני פתיחת הקלפיות.

השארת תגובה