גבאי: כחול לבן, אתם רוצים ליכוד ב'?

"אתמול אמר נתניהו שבמידה וינצח את הבחירות הוא מתכוון לקחת את ישראל להרפתקה המסוכנת בתולדותיה – סיפוח יהודה ושומרון"

אבי גבאי
אבי גבאי
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

יו"ר העבודה, אבי גבאי, אמר במסיבת עיתונאים של המפלגה שכינס אמש, כי מפלגת 'כחול לבן' מאכזבת שכן עמדותיה קרובים יותר לאלו של הצד הימני במפה הפוליטית.

לדבריו, "בחודשים האחרונים חזרנו ואמרנו בכל הזדמנות שלא נשב עם נתניהו. התחייבנו לכך לא רק בגלל כתבי האישום והחשדות – כולם יודעים שהוא מושחת, אלא כי הדרך שלנו הפוכה משלו".

גבאי הוסיף, כי "אתמול אמר נתניהו שבמידה וינצח את הבחירות הוא מתכוון לקחת את ישראל להרפתקה המסוכנת בתולדותיה – סיפוח יהודה ושומרון. כדי להיבחר הוא מוכן לסכן את עתיד המדינה, לפגוע באינטרסים שלה ולזרוע ייאוש בכל מקום. שניים מיליון פלסטינים וחצי שהופכים לאזרחי ישראל זה אסון שמשמעותו סוף החזון הציוני. סופה של ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית".

"זו תוכנית העבודה של נתניהו ליום שאחרי הבחירות – מול סכנה כזאת אי אפשר לעמוד מנגד, אי אפשר להתעלם, לכן כל מחנה השינוי ציפה לשמוע היום גם מכחול לבן אמירות ברורות מול הסכנה. במקום זה שמענו את יו"ר כחול לבן אומר – 'סיפוח זה לא עניין של בעד ונגד'. חברינו בכחול לבן, בעניין זה יש או בעד או נגד, תחליטו אם אתם רוצים להיות ליכוד ב' או אלטרנטיבה לליכוד. נראה שהחלטתם להתיישר עם הצד הימני קיצוני שלכם, להיכנע לחזון המופקר של נתניהו וסמוטריץ' – ובהתקרנפות הזאת אתם קוברים את חזון השלום ואת חזונו של רבין".

השארת תגובה