משתלטים על פלורנטין – חצי פרוייקט כבר נמכר

פרויקט החרש והאומן של חברת ווי בוקס בקומפורט קרדיט הדמייה וויופוינט (2600 x 1732)
פרויקט החרש והאומן של חברת ווי בוקס בקומפורט קרדיט הדמייה וויופוינט (2600 x 1732)
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

חברת וויי בוקס, המקימה את פרויקט החרש והאומן בשכונת פלורנטין שבתל אביב בסמיכות לשכונת נוה צדק מכרה כמחצית מהדירות בפרויקט. מדובר בפרויקט פינוי בינוי בפינת הרחובות קומפורט והרבי מבכרך, במסגרתו נהרסו מבני מלאכה ישנים ובמקומם ייבנו 2 בניינים בני 10 קומות עם 121 דירות. הפרויקט כולל גם מסחר בקומת הקרקע בהיקף של כ-700 מ"ר

תמהיל הדירות מגוון וכולל דירות בנות 2, 3, ו-4 חדרים ופנטהאוזים. מחירי הדירות בפרויקט הינם החל מ-2.5 מיליון שקל לדירות 2 חדרים ועד ל-8 מיליון שקל לפנטהאוז.

לאחרונה נמכרה בפרויקט דירת 2 חדרים בשטח של 56 מ"ר עם מרפסת בשטח של 7 מ"ר כולל חניה. הדירה נמכרה תמורת 2.8 מיליון שקל ואכלוסה צפוי לתחילת 2022.

לדברי יהודה גורסד, מנכ"ל חברת וואי בוקס "חברת וויי בוקס היתה בין החברות הראשונות שזיהו את הפוטנציאל הגלום בשכונת פלורנטין ויזמה כבר לפני 10 שנים את הפרוייקט האייקוני רביעיית פלורנטין. אנחנו עדיין מאמינים בשכונה וממשיכים ליזום בה פרויקטים. בשנים האחרונות השכונה זוכה לעדנה מחודשת, והביקושים לדירות בה גבוהים מתמיד".

שכונת פלורנטין הפכה בשנים האחרונות מעוד שכונה בפאתי העיר להשקעה נדל"נית מצוינת. האופי הייחודי שלה בשילוב עם קרבה לשכונה היוקרתית נווה צדק ולים, למוסדות תרבות ומוקדי בילויים ומסחר,  מושכת אליה לא רק צעירים אלא גם משפחות ותושבי חוץ שנהנים מהאווירה המיוחדת של השכונה.

השארת תגובה