אקניל: סדרה ייחודית לטיפול בארבעת גורמי האקנה

49% מרופאי העור העידו כי אקניל הוא המוצר המועדף ביותר עליהם לטיפול בעור שמן ובאקנה • חומרי הסדרה מנקים ביסודיות את נקבוביות העור, ממיסים ומסירים עודפי שומן, מעכבים את התרבות החיידקים, מפחיתים אדמומיות ומעניקים לעור מראה בריא

סדרת מוצרי אקניל בעלת איכות מרכיבים גבוהה ומכילה חומרים פעילים שיעילותם נבדקה והוכחה במחקרים רפואיים. חומרים אלו חודרים לעומק זקיק השיער, מנקים ביסודיות את נקבוביות העור, ממיסים ומסירים עודפי שומן, מעכבים את התרבות החיידקים, מפחיתים אדמומיות ומעניקים לעור מראה בריא. סדרת אקניל פותחה על ידי חברת התרופות פריגו, המשלבת ניסיון רב שנים בתחום הדרמטולוגיה יחד עם ידע ופיתוח של תרופות ותכשירים קוסמטיים בעלי יתרונות רפואיים המשווקים בארץ ובעולם.

היעילות הגבוהה של אקניל הוכחה לא רק במחקרים רפואיים אלא גם מהניסיון של הרופאים.

בסקרים בקרב רופאים, נמצא כי אקניל הוא המוצר המומלץ ביותר על ידי הרופאים בישראל:
49% מרופאי העור העידו כי אקניל הוא המוצר המועדף ביותר עליהם לטיפול בעור שמן ובאקנה. תוצאה דומה התקבלה בסקר בקרב רופאי הילדים- אקניל במקום הראשון עם 47% העדפה וכן אקניל שומר על המקום הראשון גם בקרב רופאי המשפחה/

אקניל תחליב SPF30
אקניל תחליב מומלץ עבור מטופלים הסובלים מפצעונים או בעלי נטייה לפצעונים. יתרה מכך, לעיתים קרובות אותם מטופלים צריכים גם להחזיר לחות לעור הפנים שלהם- אם בגלל נטייתם הטבעית לעור יבש ואם עבור מטופלים הנוטלים טיפול תרופתי אשר מייבש את העור ברמה כזו או אחרת. בנוסף, התחליב הוא מוצר המעניק לחות לעור הפנים והיום גם מכיל SPF 30 על מנת לתת מענה מושלם ומלא לאותם מטופלים. התכשיר אינו מותיר ברק ומראה שמנוני.

מחיר מומלץ לצרכן- 69.50 שקלים ל- 100 מ"ל

אקניל תרחיץ
תרחיץ פנים טיפולי נטול שומן, לניקוי עמוק ולהסרת עודף שומנים. התרחיץ מכיל קמומיל להרגעת העור ולהחלקתו, מעכב תהליכים דלקתיים ומפחית אדמומיות. מנקה, ממיס ומסיר עודפי שומנים בעור ומכווץ את הנקבוביות. מומלץ לשימוש יומיומי, בבוקר ובערב.

מחיר מומלץ לצרכן- 69.50 שקלים ל- 015 מ"ל

אקניל ג'ל
ג'ל ייבוש טיפולי שקוף ונטול שומן, המיועד לייבוש ממוקד ומהיר של פצעונים ופגעי עור מקומיים. יש לשים מעט ג'ל על אצבע נקייה או על מקל צמר גפן ולמרוח נקודתית על פגעי העור, תוך הימנעות מאזור העיניים. מומלץ לשימוש יומיומי, בבוקר ובערב.

מחיר מומלץ לצרכן- 69.50 שקלים ל- 15 מ"ל

כל מוצרי אקניל, מכיל את קומפלקס ה- Ac.Net, ונותן מענה לטיפול בפצעונים. הקומפלקס מטפל בארבעת הגורמים לפצעונים:
• הפרשת חלב מוגברת
• היפר- קרטיניזציה
• התפתחות דלקת מקומית
• התרבות של חיידקים ופטריות

השארת תגובה