אירועי גיבוש מיוחדים ללומדי "אחוות תורה"

רשת הכוללים הגדולה לבוגרי ישיבות העמלים לפרנסתם קיימה ערבי גיבוש מושקעים, במסגרת תנופת הפעילות הנרחבת לריבוי תורה ועמליה

אחוות תורה
אחוות תורה
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

כאלף לומדי "אחוות תורה" השתתפו בשבועות האחרונים באירועי גיבוש מושקעים, שנערכו במטרה לחזק את הלומדים, במסגרת תנופת הפעילות לריבוי תורה ועמליה. אירועי הגיבוש התקיימו במתכונת אזורית – בירושלים, במרכז ובצפון – על מנת לאפשר את השתתפותם של אלפי הלומדים המתגוררים בכל רחבי הארץ.

הרב אליהו פרידמן, רכז הכוללים באזור ירושלים, ערך שני אירועים מקבילים בקאנטרי 'מעלה החמישה' בהשתתפות מאות לומדים. המשתתפים חוו אווירת 'ליל שישי' מושקעת בדיבוק חברים וברוממות רוח, בליווי שירה סוחפת של בעלי המנגנים קובי מירסקי וישראל אוטמגזין. התגובות הנלהבות על הגיבוש הייחודי מלוות את הכוללים ללא הפסקה.

הרב נפתלי פרנקל, רכז הכוללים באזור המרכז, ערך אירוע ענק במתחם 'קאנטרי נתניה' וזכה לארח מאות לומדי "אחוות תורה" מאזור גוש דן. האירוע המיוחד סחף תגובות חיוביות רבות מכלל הלומדים.

מאות לומדים מאזור הצפון השתתפו באירוע שנערך במלון 'רימונים' בעכו. אל מול גלי הים של חוף התמרים התקבצו לומדים מחיפה, קרית אתא, צפת, קרית שמואל, טבריה ועוד, כאשר כולם יחד נהנים משפע האפשרויות במקום, ארוחה מושקעת ואווירה ייחודית ומהנה. הלומדים ביקשו להודות באופן אישי למנהל הכוללים הרב משה בינדר שטרח רבות בהוצאת אירועים אלו אל הפועל.

הרב משה בינדר, מנהל הכוללים, ציין בסיפוק כי על אף הקושי שהתגלה במציאת מתחמים ברמה איכותית תוך שמירה קפדנית על דרישות ההלכה והכשרות וכיוצא בזה, נעשו מאמצים מיוחדים והשקעה לא מבוטלת שאכן בס"ד הוכיחו את עצמם, ויצרו אירועי גיבוש וחיזוק תוך הקפדה מלאה על כל הסטנדרטיים התורניים כראוי ללומדי "אחוות תורה".

השארת תגובה