ראשי אגודת ישראל נפגשו עם נציגי הקהילות

הפגישה נערכה במטה המרכזי של אגודת ישראל ברחובות # יו"ר אגו"י ומחזיק תיק הכספים הרב פנחס הומינר: "יש לפעול ולהפעיל למען מיצוי הפוטנציאל של יהדות התורה ברחובות"

ראשי אגוי ברחובות
ראשי אגוי ברחובות
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

עם פתיחת המטה המרכזי של אגודת ישראל ברחובות בתחילת השבוע והכניסה לקראת הישורת האחרונה בהיערכות לקראת יום הבחירות שיתקיים בעוד פחות משבוע, הדרימו ראשי אגודת ישראל לרחובות כדי לעמוד מקרוב ולהיווכח אחר הפעילות הענפה בשטח.

בפגישה שהתקיימה במטה אגודת ישראל בעיר בהשתתפות מזכ"ל אגודת ישראל הרב חנוך זייברט, סגן ראש עיריית ירושלים הרב יוסי דייטש, סגר"ע בני ברק הרב יהושע מנדל ויו"ר אגודת ישראל ברחובות ומחזיק תיק הכספים בעיריה הרב פנחס הומינר, דנו המשתתפים על הדרכים העומדים בפני נציגי אגודת ישראל, לשחזר את ההישג שרשמה המפלגה בבחירות המוניציפליות לפני חמשה חודשים בהרחבת הקהלים ובהגדלת מאגר התומכים מעבר למיצוי הפוטנציאל הקיים, מתוך מטרה להרבות פעלים לתנועה הקדושה ולהרבות בכבוד שמים.

בכינוס ראשי התנועה השתתפו נציגי קהילות קרעטשניף, ויזניץ, דז'יקוב, נציג קהילת פא"י צאנז, חב"ד.

נציגי הקהילות סקרו בפני ראשי התנועה את הפעילות בשטח כשהם מציינים את ההתלהבות הרבה האוחזת בפעילים שכבר החלו בהזנת הנתונים ובעבודת השטח. כן העלו הנציגים את הצורך באיוש קלפיות זהב ביום הבחירות על מנת שלא לאבד חלילה אף לא קול אחד.

יצוין, כי ביום ראשון הקרוב ייערך כנס חיזוק מרכזי של 'אגודת ישראל' ברחובות בהשתתפות רבנים, חכי"ם, ראשי התנועה ונציגי הציבור. הכנס יתקיים בבית הכנסת הגדול קרעטשניף בשעה 20:30.

 

 

השארת תגובה