גולברי משיקה קולקציה אביבית לכבוד חג הפסח

רשת גולברי השיקה את קולקציית אביב קיץ 2019 באירוע שנערך בסניף בקניון TLV • באירוע ההשקה השתתפו עשרות עיתונאיות אשר קיבלו סקירה מקיפה על קולקציית הרשת לקראת חג הפסח

צילום: אלעד גוטמן
צילום: אלעד גוטמן
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

מעצבת האופנה שרה ליבוביץ הדגימה לנוכחות לוקים מפתיעים לליל הסדר וחול המועד. וחשפה את הנוכחות לעשרות אפשרויות ושילובים עם הטרנדים המובילים של הרשת וחשפה את קולקציית הקיץ של רשת GOLBARY המתאפיינת בטרנדים העכשווים באופנה.

רשת גולברי הפתיעה אותנו השנה עם לוקים חדשים ויחודיים, טרנד הפרחים שמעצים את נוכחותו ונראה אותו במבחר פריטים רב, וכמובן האקססוריז שהם חלק בלתי נפרד מהקולקצייה פריטים שילכו בצורה מושלמת עם הלוק הסופי תיקים גדולים עטורי פסים בצבעוניות קייצית לצד כובעי קש רחבי שוליים.

פרינטים בדפוסים, מעולם הג'ונגל והספארי יעטרו את פריטי הקולקציה: חולצות שיפון לצד שילובי דפוס ״לאופרד״ פריטים מפתיעים ומתוחכמים שיוסיפו תחכום מאופק למלתחה של הקיץ. פרינטים גיאומטריים של צורות שונות, נקודות ופסים לצד פרחים, חולצות הכותנה בשלל גזרות נינוחות ואווריריות.

המעצבת שרה ליבוביץ לא פסחה גם על לוק הקזו'אל – נוחות ונינוחות מקסימלית, שמלות משולבות תחרה במגוון אורכים וכמובן קולקציית בגדי הערב – קולקצייה שנוצרה מתוך חיבור רגשי לכל פרט ופרט, כשבעיקרה הרצון להעצים ולהאדיר את המראה הזוהר. בפרט לקראת חג הפסח, שמלות ערב שחורות במראה מטאלי נוצץ לצד חצאיות וג׳קטים מחויטים יאפיינו חלקים נרחבים בקולקציה זו.

הקולקציה מתאימה לאישה הדתית חרדית, שתמצא ברשת את כל האופנה שמתאימה לכל אחת ואחת.

ברשת נערכו לקראת הקניות לחג והם מברכים את כולנו בקניה מהנה וחג שמח.

השארת תגובה