רחובות: יועץ משפטי מלווה חדש

משרד ל. עמידור ושות', משרד עורכי דין ונוטריון, נבחר כיועץ המשפטי המלווה למינהלת התחדשות עירונית ברחובות • הבחירה במשרד עו"ד נערכה בתום תהליך מכרזי שניהלה ה.ל.ר – החברה הכלכלית לפיתוח רחובות

עוה"ד ליאור עמידור
עוה"ד ליאור עמידור
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

בימים אלה נבחר יועץ משפטי מלווה חדש למינהלת ההתחדשות העירונית בקרית משה: משרד עוה"ד ליאור עמידור ושות', המתמחה בתחום ההתחדשות העירונית.

השירותים המשפטיים אותם ייתן משרד עמידור למינהלת כוללים, בין היתר: מתן חוות דעת למינהלת בנושאים שונים בהתאם לצורך, לרבות נושא ההחתמות הפרטניות של תושבי קריית משה והשלכותיהן על קידום הפרויקט; הכנת מתווה פעולה משפטי ומסגרת עבודה הכוללת ניתוח עובדתי ומשפטי של כל אחד מ-33 המתחמים בפרויקט לרבות ניתוח סיכונים, סיכויים ודרכי פעולה משפטיות מוצעות לקידום הפרויקט; יעוץ והכוונה של נציגויות הבניינים לתהליך בחירת עו"ד עבורם; ליווי המינהלת בטיפול פניות הדיירים לממונה על פניות הציבור ברשות הממשלתית להתחדשות עירונית; מתן הדרכה והנחייה משפטית לעורכי דין ויזמים הפועלים במתחמים בשכונה במטרה לסייע לקידום התהליכים תוך שמירה על זכויות הדיירים, על פי מדיניות המינהלת; ניסוח פניות לקבלת הצעות לעו"ד, מפקח, שמאי ואנשי מקצוע מלווים לדיירים ולמינהלת לפי הצורך, ובחינה של הסכמים.

למשרד עמידור ניסיון ארוך שנים וותק מקצועי רב בתחום ההתחדשות העירונית בהיקף של אלפי יחידות דיור, החל משנת 1999. מנתוני המשרד שהועברו במסגרת המכרז עולה כי במסגרת הפרויקטים אשר מלווים על ידי המשרד, פונו ונהרסו למעלה מ-600 דירות לקוחות המשרד, כאשר במרבית הפרויקטים כבר חזרו לקוחות המשרד לאכלס את דירות התמורה החדשות. בין הפרויקטים הבולטים שלוו על ידי המשרד ניתן למנות את פרויקט "אונו הירוקה" בקריית אונו, ה"גנים התלויים" בנווה מונסון, ו"בלה לוגנו" ביהוד.

חבר המועצה גיא צור, מחזיק תיק התחדשות עירונית אמר, כי "כניסת היועץ המשפטי הנבחר לתפקידו, מהווה התקדמות חשובה בתהליך ההתחדשות העירונית בשכונת קריית משה, לאור תפקידו בביצוע מהלכים וקידום הנושא. אנו מאחלים לו הצלחה רבה"

ראש מינהלת התחדשות עירונית, ד"ר אור גולדפרב הסבירה, כי "היועץ המשפטי החדש למינהלת נבחר מבין משרדים מקצועיים רבים שנגשו למכרז, וזאת לאור ניסיונו הרב, הידע והיכולות המוכחות שלו בייצוג דיירים וסיוע משפטי לקידום פרויקטים מורכבים בתחום התחדשות העירונית. לאחר שהיועץ המשפטי ילמד את האתגרים המשפטיים בשכונה נערוך מפגש הכרות לכל נציגי המתחמים עם משרד ל. עמידור ונפעל על מנת להבטיח קידום מהיר ומיטבי של הפרויקט."

השארת תגובה