התוצאות: בחירות בעיריית בית שמש

בבחירות שהתקיימו בשבוע שעבר נבחר היו"ר הוותיק ישראל פרץ לעמוד בראשות וועד העובדים פעם נוספת • מבין ששת החברים שנבחרו לוועד העובדים, רק חרדי אחד נבחר לכהן כחבר בוועדה

עיריית בית שמש
עיריית בית שמש
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בבחירות שהתקיימו לראשות ועד העובדים בעיריית בית שמש ביום ראשון שעבר, נבחר לתפקיד פעם נוספת היו"ר הוותיק ישראל פרץ, כשלצדו נבחרו לכהן כחברים בוועדה יהודית דרעי, רותי אדרי, שימי גזית, דוד איטח, דליה כהן ויוסי גמליאל, היחיד שנבחר מבין המועמדים החרדים לכהן כחבר בוועדה.

לפני כשבועיים דיווחנו בכתבה נרחבת כי לראשות הוועד צפויים להתמודד שלושה, היו"ר הנבחר ישראל פרץ, דוד וקנין ומירי מזרחי. ביום חמישי – שלושה ימים קודם מועד הבחירות, המועמד דוד וקנין הודיע כי הוא פורש מהמרוץ, לאחר שככל הנראה הבין כי סיכויו להיבחר קלושים ובכך בעצם השאיר את הבחירות לקרב ראש בראש בין ישראל פרץ למירי מזרחי.

כזכור, ישראל פרץ עצמו הודיע לפני כארבעה חודשים על התפטרותו מהעירייה וממילא מתפקידו כיו"ר ועד העובדים, לאחר שכיהן בתפקיד במשך 22 שנה. חודשיים לאחר מכן הוא הודיע כי החליט להישאר בעירייה, חזר בו מההתפטרות והמשיך לשמש בתפקידו הקודם כמנהל תחום משק חינוכי, כשלאחר זמן קצר אף הודיע כי יתמודד שוב על תפקיד יו"ר וועד העובדים.

בשיחה עם 'השבוע בבית שמש' קודם הבחירות, סיפר היו"ר הנבחר ישראל פרץ על תוכניותיו העתידיות בתפקיד ואמר, כי "בקדנציה הבאה אני מתכוון להקים מועצה שתהייה מורכבת מנציגי כל החוגים, שייצגו את כל הגוונים ויוכלו להתאים לכולם".

גורמים בעירייה סיפרו ל'השבוע בבית שמש', כי הבטחת הבחירות של פרץ לא באה בחלל ריק ורוח השינוי עליו הוא התחייב כבר מורגש מעט במסדרונות העירייה, כשכבר במוצאי השבת האחרונה ערכה העירייה מסיבת פורים לעובדות החרדיות.

השארת תגובה