נחנך המתנ"ס לפעילות המגזר החרדי

בטקס חגיגי נחנך השבוע מבנה המרכז הקהילתי החדש "מהות", המיועד לשלל פעילות המגזר החרדי והדתי ברחובות • מלול: "אנו מקפידים להעניק מענה למגוון אוכלוסיות וצרכים בעיר רחובות"

חנוכת מתנס חרדי 2
חנוכת מתנס חרדי 2
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

לאחר עשור של פעילות מסביב לשעון לטובת בני המגזר החרדי בעיר ולאחר שנה של עבודה מסביב לשעון, נחנך השבוע המבנה החדש והמרווח של מרכז "מהות" הנותן מענה לפעילות ייעודית לציבור החרדי.

'מרכז קהילתי חוויות מהות' פעל עד כה במבנה ארעי ברחוב מנוחה ונחלה, ובימים אלה עבר  למשכנו החדש ברחוב משה זכריה 7. המבנה החדש הינו בן 2 קומות, ומשתרע על פני כ-700 מ"ר, הכוללים 2 חדרי סטודיו, חדרי למידה, ופעילות קבוצתית ואולם רב תכליתי גדול.

הקמת המבנה מומנה ע"י עיריית רחובות ומפעל הפיס והבנייה בוצעה עבור עיריית רחובות ורשת חוויות על ידי החברה לפיתוח רחובות (ה.ל.ר). לבקשת עיריית רחובות, ה.ל.ר. אף מכשירה בימים אלה בסמוך למבנה עוד כ- 30 מקומות חניה שישמשו את באי המרכז. את המרכז תנהל רשת חוויות רחובות.

במעמד חנוכת המבנה החדש ציין ראש העיר רחמים מלול, כי "אנו מקפידים להעניק מענה למגוון האוכלוסיות ולשלל הצרכים בעיר רחובות".

"אני שמח לחנוך את המרכז החדש, אשר ישרת היטב את באי המקום, ויהווה עוד מרכז קהילתי על מפת העיר – לטובת תושבי העיר. בשנים האחרונות מרכז מהות הפך לבית חם לקהילה החרדית והוא מהווה זרז חשוב בהעלאת נושאים חשובים בחברה החרדית כגון קבוצות העצמה לנשים, חיזוק לימודי לילדים, חוגים לילדים עם צרכים מיוחדים ועוד. היום, כעבור עשור של פעילות, אנחנו חונכים את המבנה החדש עבורו".

יו"ר דירקטוריון רשת חוויות, אמיתי כהן הוסיף, כי "למרכז מהות יש אופי מיוחד בשל היכולת שלו להתחבר לקהילה, לבנות אמון ובכך לתרום ולהעשיר את באי המקום מקרב הקהילה החרדית. המבנה החדש ישרת את הצרכים המרובים שעולים וזהו רגע מרגש ומשמעותי בעשייה שלנו. רשת חוויות תמשיך לפתח ולהרחיב את השירות והמבנים בשיתוף העיריה וכלל הגורמים ואני מודה לראש העיר ולחברת ה.ל.ר על הבית החדש".

צביקה מדהלה, מ"מ מנכ"ל רשת חוויות הביע תודה מקרב לב לכל העושים במלאכה וציין, כי "רשת חוויות ממשיכה להתרחב ולהרחיב את פעילותה לכלל האוכלוסיות בעיר, על מנת לתת מענה רחב לצרכים השונים והמרובים של תושבי העיר. מרכז מהות עושה עבודה נהדרת ומצליח למשוך אליו תושבים רבים הנהנים משירותים איכותיים ברמה גבוהה".

מנהלת המרכז, הגב' אורלי גרוסבוים שמפעילה את המתנ"ס מזה למעלה מעשור אמרה, כי "אין ספק שהמבנה החדש ייתן לציבור את ההזדמנות לקבל שירות מכבד וראוי, ולמלא את ייעודו בפעילות החשובה שאנו עושים. באמצעות המבנה החדש נוכל לפתח ולהרחיב את הפעילות לרווחת הקהילה החרדית ולטובת מגוון הצרכים שעולים ומובאים בפנינו".

השארת תגובה