גנץ לפלסטינים: שכחתם מה קרה לאחמד ג'עברי

גנץ נשא דברים בועידת איפא"ק: לא נאפשר לאיראן להתבסס בסוריה, או לפתח נשק גרעיני. האיראנים, מכירים את חבריי ואותי לא רק מהטלפון שלי, במשמרת שלי לא תהיו מעצמה אזורית. חמאס שכחו מה קרה לאחמד ג'עברי

בני גנץ בהשקת קמפיין
בני גנץ בהשקת קמפיין
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

יו"ר כחול לבן, בני גנץ, נאם הבוקר (שעון ארה"ב) מול אלפי יהודים המשתתפים בוועידת איפא"ק שבוושינגטון: "מחשבותינו ותפילותינו עם המשפחה שביתה נפגע מרקטה. העם היהודי חי עם תזכורת מתמדת לאויבינו ושונאינו.

השנאה הזאת הציתה מאה של סכסוך, והיא הדבר היחיד שיש לאויב שלנו בידיים, כי השנאה הזאת היא כל מה שהם חיים בשבילו.

הישראלים חיים בשביל התקווה, בשביל ההבטחה של עתיד טוב יותר. אלו שמחפשים חיים הם תמיד חזקים מאלו שמחפשים את המוות. המנהיגים של חמאס – לא תשנו את המצב הזה.

נתניהו עשה נכון שחזר לישראל, ואני אחזור לישראל היום, ואם יהיה צורך אצטרף למאבק. דבר אחד אני יודע – ישראל תמיד מצליחה לצאת מהעימותים האלו. אני חייל, זה מי שאני. לחמתי בקרבות ששמעתם עליהם ובמבצעים שלעולם לא תשמעו עליהם.

גנץ ביקש מחברת הכנסת פנינה תמנו שטה לעמוד על רגליה, "ילדה בת 3 חצתה את המדבר, השאירו חצי משפחה מאחור. הילדה הזאת נמצאת כאן היום. ח"כ פנינה תמנו שטה. סגירת מעגל כזו יכולה לקרות רק לעם היהודי.

אני אומר למשטר האיראני – לא נאפשר לכם להתבסס בסוריה, לא נאפשר לכם לפתח נשק גרעיני. אני אומר לאיראנים, אתם מכירים את חבריי ואותי לא רק מהטלפון שלי, במשמרת שלי לא תהיו מעצמה אזורית. נשתמש בכוח אם וכאשר צריך, לא אהסס להפעיל נגדכם כוח.

חמאס שכחו מה קרה לאחמד ג'עברי הרמטכ"ל שלהם. הם יקבלו תזכורת אם הם ימשיכו לתקוף את האוכלוסייה שלנו".

השארת תגובה