שבועיים לבחירות: מקלב הגיע לבת ים

ח"כ אורי מקלב נועד עם פעילי דגל התורה בבת ים לקראת המערכה הגורלית, כן נפגש עם ראש העיר שביקש לפעול כנגד איחוד ערים תל אביב ובת ים

מקלב בבת ים
מקלב בבת ים
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

שבועיים לבחירות בדגל התורה ממשיכים בהערכות המטות ברחבי הארץ לבחירות, חבר הכנסת אורי מקלב ביקר הבוקר בעיר בת שם שם נועד עם הנציגים המקומיים ופעילי דגל התורה בעיר, כמו כן ביקר ח"כ מקלב במוסדות החינוך ובגני הילדים של הציבור התורני בעיר.

הרב מקלב פתח את ביקורו בעיר בלשכתו של ראש עיריית בת ים מר צביקה ברוט שם עמדו אחר הצרכים של הקהילה התורנית בעיר, הרב מקלב הסביר כי תנופת הקהילה התורנית בעיר הינה בנפשם של נציגי דגל התורה והכרחית לעיר, ראש העיר הבטיח לסייע ככל הניתן לציבור התורני בעיר.

ברקע הדיבורים אודות איחוד בין העיר תל אביב לעיר בת ים, הביעה ראש העיר בפני הרב מקלב את רצונו שלא להתחבר עם העיר תל אביב, ראש העיר ביקש את עזרת הרב מקלב כנגד רצונם של הגורמים לאיחוד בין הערים, בת ים הינה עיר מסורתית ואין לנו שום עניין להביא את התרבות של תל אביב לעיר, חוקי העזר ששם לא מתאמים לנו, אנחנו מוותרים על הכסף של תל אביב ולא רוצים את התרבות של תל אביב.

הרב מקלב שיבח את ראש העיר על העשייה הברוכה כל השנים למען הציבור התורני בעיר ועל שמירת המסורת בעיר. לאחר מכן בסיור במוסדות התורה בעיר ובגני הילדים של רשת הגנים יחד עם נציג דגל התורה בעיר הרב יונתן אלחרר, שם עברו בין כיתות הלימוד והתפעל מהישגם המרשים של התלמידים במקום, הרב מקלב שיבח את הנציגות המקומית העושה ימים כלילות להצלחת מוסדות התורה.

לאחר מכן יצא הרב מקלב לסיור בעיר יחד עם הפעילים המקומיים כאשר בסיומו של הסיור התיישבו לישיבה מסודרת בכדי לראות כיצד ניתן יהיה לגייס את מירב הקולות מכלל הציבורים למען רשימת יהדות התורה -ג'. הרב גבאי שליט"א שיבח את הנציגות המקומית והארצית של דגל התורה העושה מעל ומעבר למען הקהילה התורנית בעיר.

השארת תגובה