מה עדיף ליסינג פרטי או קניית רכב? טיפים לרכישת רכב חדש

mercedes-841465_1280
mercedes-841465_1280
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

מצב התחבורה הציבורית בארץ לא טוב ואנשים אשר רוצים ליהנות מניידות חופשית חייבים בסופו של דבר לקנות רכב פרטי. קנייה של רכב פרטי מהווה הוצאה כספית משמעותית וכאשר אנחנו רוצים לרכוש רכב חדש אנחנו מתלבטים מה עדיף קנייה של ליסינג פרטי או קניית רכב ישירות מהיבואן? למעשה ברוב המקרים קנייה של רכב ישירות מליסינג עדיפה גם מבחינה כספית וגם מבחינת האחריות שאנחנו מקבלים על הרכב. חברת הליסינג יכולה להציע לנו אחריות לטווח הארוך על הרכב והיא יכולה לאפשר לנו להחליף אותו לדגם חדש יותר אחת לכמה שנים במחיר מאוד משתלם ונוח לכל כיס.

ליסינג פרטי או קניית רכב – יתרונות מול חסרונות

ההתלבטות האמתית מה עדיף ליסינג פרטי או קניית רכב היא כזאת שאנשים רבים מתמודדים אתה חדשות לבקרים. כאשר הגיע הרגע בו הרכב הישן שלנו התקלקל או הפך להיות לא שמיש עבורנו אנחנו צריכים להחליט מהר מאיפה ואיך לקנות רכב חדש. קנייה של רכב חדש מחברת ליסינג יכולה לאפשר לנו ליהנות מ"אימא ואבא" שידאגו לנו ולרכב שלנו במקרה שיהיו בו תקלות או במקרה שנצטרך לטפל בו בטיפולים ייחודיים במוסך. חברות הליסינג מציעות מודל שירות חדשני ונוח שמותאם פעמים רבות באופן אישי לצרכים שלנו כלקוחות פרטיים או כלקוחות עסקיים.

ליסינג פרטי או קניית רכב – למה חשוב לשים לב בעת קנייה של רכב?

אם עדיין לא החלטתם מה אתם רוצים ליסינג פרטי או קניית רכב? חשוב שתשימו לב למספר גורמים לפני שאתם מחליטים. לפני שקונים רכב חדש בליסינג או מהיבואן חשוב קודם כל לשים לב מה שנת הייצור של הרכב ומה צריכת הדלק שלו. לרוב גם כאשר קונים רכב חדש הוא יאבד את הערך הכספי של מהר מאוד בגלל שנוסעים אתו על הכביש ובגלל שיש בו שחיקה טבעית והתיישנות. כאשר קונים רכב דרך חברה מסודרת אנחנו למעשה מרווחים יותר על הנקייה כי אז אנחנו לא מאבדים מהערך הכספי של הרכב החדש שקנינו.

ליסינג פרטי או קניית רכב – מה היתרונות של חברות ליסינג?

אנשים רבים שומעים על ההבדל בין ליסינג פרטי או קניית רכב אבל הם לא באמת יודעים מה היתרונות הברורים של חברת ליסינג. היתרונות הברורים של כל חברת ליסינג בארץ הם שהיא יכולה לאפשר לנו ליהנות משירות לקוחות מותאם אישית כאשר יש לנו תקלות ברכב וכאשר הוא צריך תיקון. יתרון נוסף הוא החיסכון המשמעותי בכסף שקנייה של רכב מסוג זה מביאה לנו. כאשר אנחנו קונים רכב דרך ליסינג פרטי אנחנו יכולים לחסוך עשרות אלפי שקלים לעומת קנייה של רכב פרטי ישירות מהיבואן.

ליסינג פרטי או קניית רכב – לחברות ואנשים פרטיים

אז ליסינג פרטי או קניית רכב מה עדיף? לחברות עסקיות רבות ולאנשים פרטיים עדיף לקנות רכב בליסינג פרטי כי זה חוסך להם בסופו של דבר הרבה התעסקות וכאב ראש וגם הרבה כסף. אם אתם לא באמת מבינים ברכבים ואתם לא רוצים לקבל החלטה שגויה בקניית הרכב שלכם או באחזקה השוטפת שלו אז קנייה של רכב דרך ליסינג פרטי היא הפתרון הכי טוב עבורכם. למעשה בליסינג פרטי אתם אל קונים את הרכב אלא משכירים אותו לתקופת זמן הקבועה מראש. לאחר תום תקופת ההשכרה אתם מחזירים את הרכב לחברת הליסינג ויכולים ליהנות מדגם רכב חדיש וטוב יותר במחיר משתלם מאוד לכל כיס.

השארת תגובה