נתניהו: רוצים תגובה? אני בא לאולפן

לפני שיצא לשדה התעופה משם אמור לטוס ראש הממשלה לוושינגטון, הגיע נתניהו לאולפני 'החדשות' על מנת להגיב לפרשת המניות והצוללות שדווחה בערוץ

נתניהו
נתניהו
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

ראש הממשלה בנימין נתניהו התראיין הערב לחדשות 2 ואמר כי בדרך לשדה התעופה הגיע לנפץ, כלשונו, את השקרים נגדו, "גל שקרים ללא בושה נגדי".

"אני בדרך לשדה התעופה בן גוריון כדי לנסוע לפגישה עם הנשאי טראמפ, חשבתי לעבור דרך כאן כי אני חייב לנפץ את גל השקרים הזה שגנץ ולפיד ובוגי יעלון וגבי אשכנזי מפיצים ללא בושה.

רוב כתבי האישום נפלו בדרך ורובן יפלו בהמשך. לא החזקתי במניות של חברת פלדה, הינה שקר ראשון. לא החזקתי במניות של צוללות ולא של פלדה ולא אלקטרודות שמייצרות את הפלדה. התכוונתי לומר שאני לא החזקתי אותן כשהייתי חבר בממשלה, בתור חבר כנסת זה משול להחזקה של אדם פרטי.

לא החזקתי במניות של חברת פלדה בזמן שהייתי חבר בממשלה. קניתי מניות מכספי הפרטי, מכרתי אותן, דיווחתי עליהן ושילמתי על זה מס"

בכחול – לבן הגיבו: "נתניהו היסטרי ומשנה גירסאות, מתחמק משאלות קשות וממשיך להשמיץ. לא קיבלנו שום תשובה איך הרווחת 16 מיליון שקל, ובעיקר, היות ואין שום סוד, כי כרגע המצאת את זה, למה אישרת למכור צוללות למצרים בלי ידיעת מערכת הבטחון? הדבר היחיד שאפשר להגיד לזכותו שהפנים: הוא הולך להפסיד בבחירות."

תמר זנדברג אמרה: "ראינו מנתניהו הרבה לחץ, היסטריה וזיעה, שמגיעים כרגיל עם ההסתה הקבועה נגד השמאל והערבים. מספיק! אלטרנטיבה משמאל ושותפות יהודית-ערבית היא התשובה לשלטון הפחד וההסתה שהשליטו פה נתניהו והימין הקיצוני."

אבי גבאי הגיב : "נתניהו גזען כלפי עדות המזרח. נתניהו מקטלג אנשים לפי צבע עורם. הוא לא ראוי לאמון העם".

ח״כ איימן עודה הגיב: "‏נתניהו ממשיך להשתמש בהסתה כחבל הצלה מבור השחיתות שנקלע אליו ומעז להאשים אותנו בתמיכה בטרור.

בניגוד להתרפסות שלו מול הכהניסטים האלימים אנחנו נאבקים כל חיינו לשלום. נתניהו וההסתה שלו צריכים ללכת לביתם או לבית הסוהר. אבל צודק, הבחירות האלה באמת בינו לביננו – בין דמוקרטיה לאפרטהייד".

השארת תגובה