אחרי מסע חיפושים באשפתות – הכסף נמצא

משפחה מנווה יעקב גילתה לחרדתה כי שקית ובה כסף רב ומכשירי סלולר נזרקה לאשפה • הם הפעילו את סגן ראש העיר, שהפעיל את ראשי אגף התברואה שהפעילו את — ולבסוף, השקית נמצאה בפח המוטמן

אשפה
אשפה
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

בשכונת נווה יעקב בירושלים, גילתה משפחה לתדהמתה, כי סכום כסף גדול וטלפונים סלולריים שהיו בשקית בבית – נעלמו. בירור קצר העלה כי השקית שהייתה דומה לשקית אשפה, הושלכה לפח האשפה הטמון הממוקם בצמוד לבניין. בשל גודלו ועומקו של הפח, לא יכלו בני המשפחה לבצע חיפוש עצמאי של השקית בפח האשפה.

בני המשפחה פנו לסגן ראש העיר ישראל קלרמן, וסיפרו לו את שאירע. קלרמן פנה למר ציון שטרית מנהל אגף תברואה בעיריית ירושלים, שהעביר פנייה לראש הנפה באגף מר אריק. אריק יצא בעצמו לשכונת נווה יעקב כשהוא מלווה במשאית ובעובדים מיומנים של אגף התברואה.

העובדים פינו את מיכל האשפה באופן מבוקר לרחוב, וביצעו חיפוש מדוקדק אחרי השקית על פי התיאור שמסרו בני המשפחה. לאחר זמן קצר איתרו עובדי אגף התברואה את השקית, והשיבו אותה לבני המשפחה. העובדים פינו את האשפה מהמקום, וביצעו ניקיון יסודי של סביבת פח האשפה הטמון.

בני המשפחה הודו באופן מיוחד לסגן ראש העיר ישראל קלרמן, שבזכות הקשר הרציף שלו עם עובדי העירייה, השכיל לסייע להם במציאת האבידה בתוך זמן קצר בטרם פונתה האשפה וכבר לא היה ניתן לאתר את השקית. כמו כן הודו לאנשי אגף התברואה שלא חסכו בזמן כדי לאתר את השקית האבודה, והשקיעו זמן בניקיון האזור לאחר החיפוש המייגע.

השארת תגובה