בן גביר: "לא עצמתי עין – לשנות את בג"ץ"

עו"ד בן גביר: "בית המשפט אתמול העביר מסר שהוא רוצה לנהל את מדינת ישראל ושזה יהיה עם אג'נדה מאוד מאוד ברורה"

בן-גביר
בן-גביר
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

מועמד איחוד מפלגות הימין לכנסת עו"ד איתמר בן גביר, שריצתו לכנסת אושרה אמש ע"י בג"צ, התייחס הבוקר לפסילתו של חברו ד"ר מיכאל בן ארי מלהתמודד בבחירות.

בראיון לתכנית הבוקר של גלי צה"ל, אמר בן גביר למראיין כי "אני חייב לומר לך, שאני כמעט לא נרדמתי ולא ישנתי ולא עצמתי עין בלילה. אני מוכרח להודות, אפי, שלמרות הביקורת החריפה שלי על בג"צ, על האג'נדה, על השקפת העולם – בסיוט הכי גדול שלי לא האמנתי שבית המשפט העליון יאשר את כסיף, יאשר את אחמד טיבי, את עודה, כל מיני כאלה שתומכים ברצח של חיילים ויפסלו את חברי ד"ר בן ארי".

בן גביר המשיך בביקורת החריפה על שופטי בג"צ ואמר, "אני משפטן, ואני עוקב אחרי החלטות בית המשפט הרבה מאוד שנים. זה אותו בית משפט שאפשר לבשארה להתמודד, לחנין זועבי להתמודד, ומה קרה לנו? מה קרה לנו?! בית המשפט אתמול העביר מסר שהוא רוצה לנהל את מדינת ישראל ושזה יהיה עם אג'נדה מאוד מאוד ברורה, וזה חייב להשתנות".

בנוסף, התייחס בן גביר לדרישותיהם של אנשי עוצמה יהודית מאנשי הבית היהודי והאיחוד הלאומי לאחר פסילת בן ארי: "הדרישות שלנו מאוד מאוד פשוטות, אנחנו מדברים לא רק על משרת שר, אנחנו מדברים גם על כלים שנוכל לעבוד. אנחנו מדברים על אפשרות שאני אהיה יו"ר ועדת חוקה, אנחנו מדברים על קיום ההבטחה שאני אהיה בוועדה למינוי שופטים; אני מבין שזה הסיוט של השמאל. אני מבין שהשמאל בונה על זה קמפיין שלם. אבל אדרבא, אני אומר את זה היום בצורה הכי ברורה, במיוחד אחרי החלטת בית המשפט: אם אני הולך לכנסת, ואני הולך לכנסת, אני בא לעבוד, לא רק לצעוק. וצריך שיהיה כאן שינוי. ולכן רק תפקיד שלי כיו"ר ועדת חוקה וכחבר בוועדה למינוי שופטים, יכול לגרום לאיזשהו שינוי".

השארת תגובה