בליל שבת: גל פריצות לבתי תושבים

אחרי תקופה ארוכה שתושבי האזור סבלו מפריצות, בשבת האחרונה נתפס צעיר שפרץ לבתי תושבים בעיר לאחר מרדף רגלי אחריו • יו"ר סיעת ישי ביקש להודות למשטרת ראש העין על מסירות נפש והמקצועיות, שהביאו ללכידת הגנב

פורץ לבית תמונה אילסטרציה
פורץ לבית תמונה אילסטרציה
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

במהלך השבת האחרונה גל פריצות לבתים פרטיים התבצע באזור רחוב חוני המעגל בעיר, כשבסיומו של מרדף, בו השתתפו בין היתר תושבים מהאזור, נתפס אחד הפורצים.

גל פריצות זה מגיע כהמשך לשורה ארוכה של פריצות שונות מהם סובלים תושבי העיר ובעלי עסקים בעיר, כאשר רק לפני מספר חודשים, בסוף השנה האזרחית הקודמת, הוגש כתב אישום המכיל 9 אישומים נגד צעיר מכפר סבא, שיוחס לו שורה של עבירות כמו קשירת קשר לביצוע פשע, פריצה לבניין שאינו דירה, הסגת גבול פלילית, היזק לרכוש במזיד, איומים והפרעת שוטר.

בהודעה שפרסם חבר מועצת העיר ברק צברי במוצאי שבת האחרון, הוא ביקש להודות לבלשי מטרת ראש העין על כך שהביאו ללכידת הפורץ אחרי עבודה מאומצת. "ברוך ד' , אחרי עבודה מאומצת של חודשים שלמים ניתן לברך על המוגמר ונתפס הפורץ", כתב צברי והוסיף, כי "נותר לנו רק להודות לצוות היקר שעבד ימים ולילות, כשאנחנו ישבנו עם המשפחות בחום הנעים של המזגן , הם כיתתו רגליים מאחורי הבתים שלנו בגשמים ובקור. הגיע הזמן לפרגן מכל הלב לבלשי משטרת ראש העין  מגיע להם על המסירות נפש והמקצועיות".

כזכור, בשבועות האחרונים דיווחנו על התקנת שער כניסה חדש ומשוכלל בכניסה החדשה לעיר, בשל הוראת רבני העיר שקבעו כי כניסה זו יכולה ליצור מצב הלכתי חדש בהלכות עירוב ובהגדרה של 'מפולש', כאשר לדעות שונות הדבר מפחית את הידור העירוב העירוני.

במקביל לכך, במהלך החודשים האחרונים נרשמה עליה בגניבות רכבים בעיר והתפרצויות לבתים ובתי עסק, כשההערכות הן שחלק מתופעה זו באה בעקבות הכניסה החדשה לעיר, המאפשרת דרכי הגעה ומילוט קלים יותר ומהירים יותר לפורצים. בעקבות כך, הועלתה הצעה לסגור את הכביש החדש בשעות הלילה בין חצות לשש בבוקר, כשאף דבר זה הגיע להכרעת ציבור התושבים שהתבקשו להביע את דעתם בשאלה זו.

השארת תגובה