הגר"מ מאזוז: ש"ס הזדקנה, זה חרדים?

מפלגת 'יחד' של אלי ישי השיקה קמפיין: "נדאג לתשעים אחוז משכנתא והפשרת שטחים לבנייה; יש ניסיונות לקעקע את התורה"

הגר"מ מאזוז בכנס מפלגת 'יחד'
הגר"מ מאזוז בכנס מפלגת 'יחד'
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

באירוע רב רושם ובהשתתפות עשרות תומכים ובמעמד מנהיגה הרוחני של התנועה ראש הישיבה הגר"מ מאזוז שליט"א, השיקו במפלגת יחד אמש (שלישי) את קמפיין המפלגה והרשימה לכנסת הבאה. במהלך האירוע הוצגו מועמדי הרשימה והושק קמפיין המפלגה: 'מאמינים בתורה'.

את המשא המרכזי נשא ראש הישיבהן הגר"מ מאזוז שיצא למתקפה חריפה נגד ש"ס ואריה דרעי העומד בראשה: "תמיד תמכנו בש"ס אבל הפעם לא. אמרו לנו הפעם תבואו איתנו בתנאי שלא יהיה אלי ישי אמרתי לא. אני לא יכול לעשות זאת, זה בגידה. הרב עובדיה כל כך אהב אותו. זה יושר? זו אמת? זה חרדים?" ראש הישיבה הוסיף ואמר: "המפלגה הזאת הזדקנה. אולי כי כתוב בן שישים שנה לזיקנה לפני זמן קצר אריה דרעי עשה יומולדת שישים. יש זקן שקנה חכמה ויש כזה שלא הם היו ארבעה עד שעלו לשבעה עשר ועכשיו ירדו לשבעה. מה הם אמרו זה סולת נקיה… אמר לי מישהו זה פסולת נקייה".

יו"ר המפלגה, אלי ישי אמר בנאומו כי "רבים פוגשים אותי ואומרים לי 'אם הייתם עוברים את אחוז החסימה היינו תומכים בך'. ואני אומר אם רק אותם אנשים היו תומכים בנו היינו כבר שישה ושבעה מנדטים".

במהלך הערב הוזמנו מועמדי יחד לכנסת הבאה. הנציגים הציגו את עצמם והציבו את מפת היעדים והעקרונות שינחו אותם. הרב ששון טרבלסי המכהן כיו"ר המועה"ד בכפר סבא, יונתן יוסף נכדו של מרן הרב עובדיה יוסף ובנו של הגאון רבי יעקב יוסף זצוק"ל שאמר כי על כל צעד ושעל הוא שואל את עצמו מה הוא רצונם של אבותיו, לאחר מכן הוצג אבנר עורקבי יו"ר ארגון אהב"ה נציג הנכים, ומועמד מספר 4 ברשימת יחד: "אלי ישי עזר לנו לאורך כל הדרך במשך כל השנים בהם הוא היה בכנסת. חייבים להיות בכנסת כי שם זה המקום היחיד שניתן באמת להשפיע"

לאחר מכן הוצגו גם שאר נציגי הרשימה, עו"ד יחזקאל רוזנבלום נציג החרדים העובדים ומועמד מספר חמש, ניר אריאל יזם הייטק וחבר עיריית בני ברק מועמד מספר 6, קובי ברמר ממובילי מאבק המרכולים שמוצב במקום השביעי ותת גונדר בדימוס צביקה ימין שמוקם במקום השמיני.

השארת תגובה