פרופ' רפי קרסו מייעץ לקנאביס

פרופ' רפי קרסו מונה לתפקיד היועץ הרפואי של חברת הקנאביס IMC-INTERNATIONAL MEDICAL CANNABIS החברה היא אחת משמונה מגדלות הקנאביס הרפואי הוותיקות בישראל

תמונה פרופ קרסו - צילום רמי זרנגר
תמונה פרופ קרסו - צילום רמי זרנגר
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

פרופ' רפי קרסו, חוקר בתחום רפואת הכאב ומראשוני החוקרים להשפעת הקנאביס על מחלת האפילפסיה (1978) במסגרת מחקר מתחום מדעי הנוירולוגיה, מונה ליועץ רפואי בחברת  IMC, אחת משמונה מגדלות הקנאביס הרפואי הוותיקות בישראל.

פרופ' קרסו הוא מומחה לנוירולוגיה וטיפול בכאב, ממייסדי רפואת הטיפול בכאב כרוני ובעיכוב תהליכי הזדקנות, והמקים והמנהל של המחלקה הנוירולוגית בבית החולים הלל יפה בחדרה.

 

חברת IMC הוקמה על ידי אורן שוסטר ורפי גבאי, בעלי קבוצת Ewave, המעסיקה כאלף עובדים ומתמחה בתחומי הדיגיטל, ה-IT, שרשרת האספקה, הבריאות והנדל"ן.

החברה מאושרת ע"י משרד הבריאות לעסוק בתחום הקנאביס הרפואי מזה כעשור ובעלת התקן GAP המחמיר לתנאי גידול נאותים ומעניקה שירות מדי חודש לאלפי מטופלים.

חוות הגידול של IMC ממוקמת בדרום עוטף עזה ומהווה מקור תעסוקתי חשוב לתושבי האזור.

אורן שוסטר, מנכ"ל חברת IMC :

פרופ' רפי קרסו הוא אחד מהרופאים הבולטים בישראל ובעל שם עולמי אשר דעתו נשמעת באוזני מיליוני אזרחים. הפרופ' הקים וניהל את מרפאות הכאב הראשונות בישראל ונחשב לבר סמכא בתחום. IMC הינה חברה המספקת תרופות ומוצרים רפואיים מבוססי קנאביס ולכן ההצטרפות של פרופ' קרסו לחברת IMC היא טבעית".

פרופ' רפי קרסו, היועץ הרפואי של חברת IMC:

"אני מכיר את תחום הקנאביס הרפואי בתור חוקר אשר ערך את אחד המחקרים הראשונים בתחום בישראל, כבר בשנת 1977, על השפעותיו האנטי אפילפטיות. אני מאמין כי החומר תורם לבריאות בני אדם וכי אפשר להרחיב את ההתוויות בהן הוא מטפל. זוהי תרופה ממקור טבעי, עם פוטנציאל רפואי אשר עדיין איננו יודעים עד כמה הוא גדול.

אנחנו לומדים ומתנסים על ההשפעה המטיבה של הקאנביס על מחלות והפרעות שונות. התחום מתפתח ודורש יותר מחקר וניסויים רפואיים מבוקרים.

אני מאמין כי דרך החברה יתאפשר לגייס תקציבי מחקר איתם נוכל לחקור יותר את ההשפעות הטיפוליות של הקנאביס".

השארת תגובה