משרד השיכון מרכז לנוער חרדי

סיור במוסדות החינוך בעיר (9)
סיור במוסדות החינוך בעיר (9)
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

בשורה לציבור החרדי בצפת: לאחר שנים של חוסר טיפול ומענה לבני הנוער החרדי בעיר, ראש עיריית צפת שוקי אוחנה קיים השבוע דיון מיוחד יחד עם נציגי משרד השיכון ומנהל תחום מרקם ותיק במשרד- בני תמים במטרה ליצור מענה ראוי לנוער החרדי.

במהלך הפגישה סוכם כי עיריית צפת יחד עם משרד השיכון יקימו מרכז לנוער החרדי בו תרוכז פעילות החינוך הבלתי פורמאלי למגזר החרדי בצפת במטרה לצמצם פערים, להעניק טיפול במגוון נושאים ולאפשר מגוון של חוגים, הרצאות טיולים וחשיפה לטכנולוגיה מתקדמת.

על פי הסיכום, עיריית צפת תאתר בשבועות הקרובים מבנה או שטח המתאים לכך ויחד עם משרד השיכון יוקם מבנה ייעודי לתחום. עם השלמת תהליך הבינוי תיכנס צפת לתוכנית תלת שנתית של פעילויות שתתוקצב בעיקר על ידי משרד השיכון.

ראש עיריית צפת שוקי אוחנה ציין: "לאחר שנים של חוסר טיפול בחינוך בכלל והבלתי פורמאלי בפרט, בקרב הציבור החרדי, אנו מביאים בשורה אדירה עם הקמת מרכז לנוער ותקצוב פעילותו בתוכנית תלת שנתית שתאפשר חשיפה לחוגים, הרצאות, תרבות, טכנולוגיות מתקדמות ועוד. החיבור בין החינוך הפורמאלי לבלתי פורמאלי בקרב כלל המגזרים בעיר יעניק לנוער שלנו כלים טובים יותר לעתיד".

השארת תגובה